Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • Pani Basiu to jest Lakiernia proszkowa tam nie śmierdzi ale chemii jest dużo lekarz zakładowy podpisał papiery bez problemu jest tam bardzo gorąco bo ja kontroluje elementy które wyjeżdżają z pieca musze chyba pomyśleć o zmianie pracy.... 

  • 2 lata temu

    Co tak cicho się zrobiło? Pozdrawiam wiosennie

  • 2 lata temu

    Co tak cicho się zrobiło? Pozdrawiam wiosennie .

  • Cześć! Życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju nie tylko w Święta ale codzień i nadziei która niesie za sobą lepsze jutro

  • 2 lata temu

    Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy,
    by wszystkie życzenia okazały się do spełnienia,
    aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości,
    abyśmy kroczyli przez życie godnie 
    i niech symbol boskiego odrodzenia
    był i będzie dla nas celem do spełnienia.
    Wesołych Świąt!

  • 2 lata temu

    Błogosławionych Świąt Wielkanocnych! .Niech Zmartwychwstały  Chrystus  obdarzy Was  zdrowiem .Wesołego Alleluja !🙂

  • 🙂Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.🙂

  • witam poświątecznie 😁, jestem po wizycie poziom BCR-ABL ze stycznia 0,0023... pozdrawiam serdecznie.

  • 2 lata temu

    Arturecki to gratuluję, tylko tak dalej trzymaj. Pozdrawiam.

  • Jeśli mama jest przeziębiona i ma kaszel co może brać przy tabletkach immatinib 400 mg?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat