Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Kasblo- mam przewlekłą szpikową tak jak większość z nas na tym forum. Jak już rozdawano w niebie choroby to ta jest najlepsza o czym nie można było mówić parę lat temu, wtedy kończyło się nieciekawie
  • 7 lat temu
    Mama ma ostra szpikowa, ostra jest chyba gorsza i cięższa do wyleczenia??
  • 7 lat temu
    Kasblo - przy tych chorobach przeciwnik jest mocny i silny wszystko zależy jak zadziałają leki, jakie jest nastawienie do choroby i jak silna jest psychika.
  • 7 lat temu
    Jak na razie widzimy poprawę i 54 tysiące leukocytów to tez chyba nie jest aż tak strasznie dużo. Wierze ze wszystko skończy się dobrze.
  • Wiola_79 - tak, gliveck to leczenie domowe już do końca życia tabletki. Ja już tak 10 lat na tabletkach. Więc córcie też to czeka. Ja w ogóle nie leżałam w szpitalu. Ale piszesz, że córka ma 12 lat, więc na pewno chcą sprawdzić jak zareaguje na leki, jak wyniki na bieżąco. Ale myślę że za tydzień będziecie już spacerować po parku <3
  • Kasblo - tak, ostra jak sama nazwa mówi jest ostra. Ale tak jak Retyja pisze - wszystko zależy od tego jak szybko wykryta, jak mama na leczenie zareaguje. Dostała już leki, reaguje, to cudownie!!!! I niech pije i pije!!!!! Musi śmieci - umarłe leukocyty z nerek wywalać!!! To bardzo ważne!!! Jak będzie miała dosyć wody mineralnej to można herbatke zieloną lub rozcieńczony sok pomarańczowy. Pisz do nas jak mama!
  • 7 lat temu
    Równe dwa miesiące temu robiliśmy badania i wszystko było w normie. Teraz od piątku mamie wyszły leukocyty 31 tysięcy skierowanie na laryngologie i z laryngologii w poniedziałek na hematologię. W poniedziałek mama miała rozpoznanie a we wtorek już dokładna diagnozę. Mam nadzieje ze jest to wczesne stadium. Ale wierze ze damy radę, mama jeszcze młoda da rade!!!!
  • Kasblo - no to piorunem mama trafiła do szpitala!!! Na pewno będzie wszystko dobrze! Najważniejsze szybkie rozpoznanie i szybkie leczenie!!! Powiedz mamie że bardzo Ją wspieramy!!!
  • 7 lat temu
    Bardzo serdecznie wam dziękuje, będę rozmawiać z mama przez telefon przekaże ciepłe słowa od was. Najgorsze ze jest na oddziale zamkniętym i nie możemy się widzieć.
  • Tak! Koniecznie Jej powiedz, że nasze wsparcie!!!! I bardzo dobrze, że mama jest na oddziale zamkniętym. Po co narażać Ją na bakterie i wirusy. Ktoś kichnie na Ciebie w tramwaju a Ty to mamie zaniesiesz. Nie trzeba mamie teraz dodatkowej choroby aby Ją osłabiać!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat