Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Kaa - chyba tak, czas to jakaś abstrakcja ale nawet nie wie jak ten rok szybko zleci.
  • Na 20lecie odebrałam wynik z badań molekularnych to0, 0032.Dr mówi, że b. dobrze no i ja się cieszę ☺ również. <3
  • dzień dobry jadwigop. Ja również się cieszę z Twoich 20 lat i wyników leczenia. Mam pytanie, czy lekarz proponował Ci kiedykolwiek próbę odstawienia leku ? Ja mam staż 10-letni w chorowaniu na pbs i na ostatniej wizycie taką ewentualność otrzymałam, oczywiście pod stałą kontrolą jak dotychczas. Pozdrawiam bożena b.
  • Jadwiga gratulacje <3 <3 <3
  • B. Bednarska. - nigdy nie miałam propozycji odstawienia leku. Oczywiście rozmawiałam z dr na ten temat at, ale nie była za odstawieniem nawet z uwagi. na krótki czas go stosowania w naszym kraju i brak doświadczenia w leczeniu. I uważam, że ostrożność nie zaszkodzi. Znam przypadek, że. chory sam odstawil i po 4m-cach choroba. wróciła. I ja będę posłuszna bo jest ok. Dora b. dziękuję <3 <3 <3
  • Jadwiga - dwa zera po przecinku!! Cudownie!! Marzenie każdego z pbs!!!! Tak trzymaj kochana!!!!!
  • 7 lat temu
    jadwigap- na jakich lekach jesteś, że taki super wynik osiągnęłaś?
  • Retyja biorę. Nibix 300mg. Biorę 300 bo większa dawka mi nie służyła, bardzo źle się czułam. Na glivec mialam 00. Pozdrawiam
  • 7 lat temu
    Jadwigap- ja biorę Glivec i mam 0,02 (wynik z lutego) 16 maja idę na badania i ścigam się do lepszego, myślałam ze nie jest to możliwe żeby było lepiej niż 0,1. Bardzo się cieszę że napisałaś , dodałaś mi pary :D :D
  • jadwigap gratulacje !!!! Ja idę jutro na pobranie ale na wynik czekam do 6 czerwca więc zobaczymy :-)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat