Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • <3 <3 <3 <3 <3
  • Tasia79 ☺
  • 20 lat WOW. Życzę tego sobie i wszystkim. Oczywiście conajmniej tyle :-). Mój target to 20 tyle wystarczy ale nie będę wybrzydzał jak się da więcej;-).
  • Licytujmy .... kto da więcej niż 20 lat :D :D :D :D :D :D :D :D
  • Jejku To już jutro, godzina 9.00 maturę czas zacząć pisać .....serce matki mocniej bije :D :D :D :D mój Syn dopiero szkołę zaczynał. Pamiętam, jak był mały, nauczył się czytać i w tramwaju czytał mi wszystkie bazgroły zapisane przez różnych ludzi na oparciu krzeseł. A to były same wulgaryzmy, czerwona byłam, a on czytał tak głośno i pytał mnie co oznacza wyraz na k :D :D :D cały tramwaj płakał ze śmiechu :D :D :D :D A teraz już matura ;)
  • Nala, ale jakie wspomnienia, nie do podrobienia, szczere. i naturalne. Powodzenia <3
  • Nala Powodzenia dla syna!!! <3 <3 <3 <3
  • Nala jeden etap wychowawczy już za tobą,jeszcze jeden przed tobą,czyli studia.Ja.oba etapy mam już za sobą u dwojga dzieci ,tego ci życzę z całego serca i trzymam kciuki <3 <3 <3
  • Dziękuję Wam bardzo!!!!!! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 Wrócił zły bo rozprawka była :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ Jutro ciąg dalszy. :D :D :D :D Jeszcze raz Wam dziękuję!! Szkoda że nie widzicie miny syna jak się dziwi że w sumie obcy ludzie tak piszą na forum - o trzymaniu kciuków!!!
  • 7 lat temu
    Mój starszy za rok kończy studia ale młodszy będzie miał............maturę i dzisiaj mu zaśpiewałam "już za rok matura" a On mi na to "mamo spokojnie przecież to jeszcze cały rok" :/ :/ Czy to znaczy, że młodość nie ma poczucia czasu ;) czy to nam tak szybko ten czas leci bo dla mnie błyskawica ;) ;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat