Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • No super jest czytać optymistyczne wpisy. . Nala dzieci nam się starzeją, jak czas leci to widać właśnie po dzieciach. Pozdrawiam
  • Misiek super podejście do choroby i tak trzymaj. U mnie minęło 23 marca. 20 lat a wspominam początki, bardzo było ciężko. Teraz jak są nowe leki to i perspektywy leczenia inne. Życzę zdrówka i wytrwałości. Żyj normalnie i korzystaj z zycia
  • Jadwigap - tak, po dzieciach to widać! Ale dzieci dorastają, starzeją się a my nie hahahahahahahah Ja zawsze mówię, że mnie chemia konserwuje :D :D :D :D Jejku Ty już tyle lat się leczysz!!!!! Zaraz będzie ćwierć wieku!!! Niewiarygodne!!!! Jesteś naszym światełkiem w tunelu, taką zawsze świecącą iskierką, która pokazuje że można z rakiem żyć!!! Brawo! Naprawdę brawo!!!
  • Ja się zbieram do szpitala na badanie krwi pod kątem badania raka zwłóknienia płuc, bo tak źle mi się oddycha. Ale nie mogę się zebrać :/ ;( :/ Nie mogę albo nie chcę.... sama już nie wiem...
  • 7 lat temu
    to jeszcze ich nie zrobiłaś oj niegrzeczna dziewczynka. Po powrocie miałaś je zrobić z Poznania. :/
  • No właśnie teraz się zastanowiłam co napisałam.... że lanie może od kogoś dostanę... No jakoś szpital nie po drodze. A potem lało okropnie i zimno jak w zimie. A potem robiłam ciasto do szkoły i nawet nie wiem kiedy to minęło
  • A w sprawie ciasta - idę robić <3 <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Najlepiej znaleźć wymówki,co!?? A później gdybać?
  • Jadwiga,to prawda,jesteś naszym słoneczkiem w tunelu,kochamy cię wszyscy <3 <3 <3
  • Dziekuje Wam serdecznie. Ja nauczyłam się żyć z chorobą ale i choroba nakreslila mi inny scenariusz mojego życia, zresztą nam wszystkim. Życzę dla wszystkich zdrówka i wytrwałości. . . Nala zawsze na decydujące badania idzie się jak pod wiatr. Będzie dobrze, trzymaj sie


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat