Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Dora a pijesz wode? Ja wypijam 2l dziennie, ponoc ma to pomoc.
  • Pije wode,biorę furosemid ale to wszystko za mało ;(
  • Dora a po jakim czasie zaczelas puchnac?
  • Witam wszystkich już jest z mną dobrze ,doszłam do siebie po chemii .Przeszłam teraz na SPRYCEL biorę go parę dni i czuję się dobrze .Czekam teraz na dawcę i mam nadzieję że pójdzie dobrze. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Trzymamy kciuki <3 :)
  • Mariolko!!! Tak lubię jak się odzywasz!!! <3 <3 <3 <3 <3 Pójdzie dobrze na pewno!!! Jesteśmy z Tobą <3 <3 <3 <3
  • Dora - po furosemidzie nie ma znacznej poprawy??? Bo ja siusiam po nim a potem jak zaszuszona mumia wyglądam, bo wszystkie płyny tracę hahahahah A robisz sobie bilans płynów??? Lekarka mi tak kiedyś kazała. Trochę upierdliwe ale dobremu lekarzowi dużo powie. A co z nerkami? Miałaś badanie? A mocz? Nie masz białka w moczu? Nie masz czopów w nerkach? Oczywiście nie proszę na publicznym forum o odpowiedź. Tylko sugeruję na co zwrócić uwagę, bo sama miałam takie problemy i dwie bliskie i osoby.
  • Malinka zaczęłam puchnąć praktycznie od początku brania leku.Nala robiłam badania moczu i wyniki są dobre,więc nie wiem jakie badania mam jeszcze zrobić.Mariolka oby dawca znalazł się jak najszybciej,trzymam mocno kciuki <3
  • Dora - usg brzucha i nerek? Może to coś wyjaśni.
  • No i stało się :( :( :( :( jutro Syn ma zakończenie roku, a już w przyszłym tyg piszę maturę. To jest coś okropnego jak ten czas potwornie leci!!!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat