Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Mariola68 nala przytula z jednej strony a ja z drugiej - musi być dobrze- pamiętam swój strach jak przeszłam z imatinibu na Tasignę i wszystko minęło jak zobaczyłam 0% - tego się trzymamy: 0,0 to nasz wspólny cel
  • Gratulacje filippos z okazji narodzin Zosi :) :) i z okazji super wyników :) :)
  • Mariolko - jak się dziś czujesz??? Wiosna przyszła 25 minut temu <3 <3 <3 <3 Zdaje sobie sprawę że ciężko pozytywnie myśleć jak po głowie głupie myśli chodzą. wiem, bo ja też tak czasami mam. Czasami lepiej zaszyć się gdzieś na dwa dni..... mi to pomaga. Ściskam Cię bardzo serdecznie :D :D :D :D :D :D
  • 7 lat temu
    Przy takiej porze deszczowej to lepiej przespać do prawdziwej wiosny.hi hi ;) pozdrawiam <3 :D
  • U nas też niebo jakby jesienne, ale świadomość że już wiosna jest wspaniała :D :D :D
  • Mariola, jak się masz? Jak się czujesz? Coś już wiadomo z tymi wynikami? Mam nadzieję, że jest lepiej.
  • Niestety ? moje wyniki z 0,00 poszły trochę w górę na 0,002.boję się że mogą dalej rosnąć.czy wspomagacie się jakimiś ziołami? Pozdrawiam serdecznie
  • Moja lekarka zakazała mi jakichkolwiek ziół. Powiedziała, że nie są znane interakcje z lekiem, więc lepiej unikać.
  • Witam jestem po chemii było fatalnie leukocyty skoczyły do 120 tys hemoglobina i płytki bardzo niskie ale już trochę lepiej i siniaków mnóstwo.l mam nadzieje że już będzie lepiej.Pozdrawiam <3
  • Dora1119 - co lekarz to inna opinia w sprawie ziółek....... :( :( :( :( niestety ..... Mój hematolog oczywiście bezwzględnie zabrania picia dziurawca ale mówi że pokrzywy to mogę pić dużo. Nie kupuje pokrzywy suszonej w aptece bo nie jest dobra. W maju na wsi i miejscu odległym od ulicy zbierałam duże ilości pokrzywy i mam zasuszoną w domu. Od lat pije pokrzywę. Mój profesor gastroenterolog mówi że to bardzo dobrze. Pokrzywa ma dużo żelaza, oczyszcza krew i wspomaga wątrobę i dobrze wpływa na nerki. Więc ja osobiście nie boję się pić naparu z pokrzywy. Ale Ty proszę zapytaj hematologa.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat