Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Mariolka kochanie! Bardzo mi przykro!!! Dobrze że idziesz do ginekologa! Daj znak potem co powie lekarz. A coś z niską hemoglobiną robią? Dostałaś jakieś żelazo??? Trzymaj się kochanie cieplutko <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • AniaWajs - ściskam Was serdecznie <3 <3 <3
  • Dziewczyny co radzicie na hemoroidy?
  • Witam dziś wyszłam z odziały ginekologicznego po krótkim zabiegu wyniki za 3 tygodnie,trochę słaba jestem.W poniedziałek idę na odział hematologi bo leukocyt podniosły się do 30 tys. a hemoglobina 8.4. będę miała pobierany szpik i nie wiem co dalej to wszystko będzie zależeć o jego wyniku. ;( ;( ;( ;(
  • Mariola68 na oddziale poza badaniem napewno podejmą decyzję co dalej przecież jest 4 linie leczenia, są badania kliniczne na kolejne leki - napewno będzie dobrze - trzymam kciuki ☺
  • 7 lat temu
    jadwigap jak jest mus to ja używam czopków i kremu procto glyvenol, pomagają w zmniejszeniu obrzęku i stanu zapalnego, poza tym ponoć zapobiegają nawrotom na długi czas ale to się okaże ;) ;)
  • Kaa dzieki Brałam prokto hemolan a teraz ruskorex/czopki/ .Mam to 2raz chociaż za pierwszym razem 3 dni i po wszystkim, a teraz 2tydzien.Zawsze cos się przypiepszy,ale życie,życie. Kupie jeszcze te polecone przez Ciebie. Pozdrawiam
  • 7 lat temu
    te o których napisałam dodatkowo działają przeciwzapalnie więc powinny być skuteczne; u mnie ten problem czasami powraca jak się przeziębię albo mnie zawieje ;) to takie paskudne utrapienie ale obyśmy tylko takie problemy Kochana miały no nie ? <3 <3
  • Mariolka - przytulam cieplutko :D :D :D :D :D :D :D Będzie dobrze kochana. Zmienią Ci leki i wszystko się unormuje!!! <3 <3 <3 <3 <3
  • nala dzięki ale jest mi ciężko się pozbierać mam 1000 myśli w głowie, jestem słaba .Wiem że pozytywne nastawienie to płowa sukcesu ale nie idzie wyłączyć myślenie.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat