Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Qinom - ja miałam spuchnięte oczy i twarz też jakby taka napompowana, taki pączek normalnie. Ale to działo się kiedy jadłam Gliwek 800 mg dziennie
  • Witam! To że jestem spuchnięta to się przyzwyczaiłam już,ale ostatnio leci mi krew z nosa i tym się trochę martwię ,czy miał ktoś tak. Ale w wtorek jadę do lekarza będę robiła badania to może się uspokoję.
  • Mariola robiłaś morfologię?jak twoje płytki? pozdrawiam :D
  • dora1119 tam mi się wydaje że to mogą być płytki ,we wtorek będę robiła morfologie i będę u swojego lekarz hematologa .Pozdrawiam. :D :D :D
  • Mariolka - daj znak po wtorku jak się czujesz i jak wyniki. Pozdrawiam cieplutko <3 <3 <3 <3
  • Moi Drodzy! Chciałam się podzielić z Wami radością. Wreszcie, po ponad roku leczenia (6 miesięcy na Tasignie) mam remisję! Mój wynik: 0,02. Ależ się cieszę :)
  • karola639 to super zycze dalej tak dobrych wyników!!!! :D :D :D :D :D
  • Karola brawo ty ☺ ja we wtorek idę po wynik i oby nadal był 0,00% pomimo mniejszej dawki Tasigny - trzymajcie kciuki?
  • Karola super :-) Bardzo lubimy tutaj świetne informacje :-)
  • Kochani mam pytanie.Mamy jutro planowany termin w klinice hematologii na odział na 1 dniowy pobyt. Czy na taki 1 dzień mam spakować piżame buty zmienne? Jak to może wyglądać??? To nasz 1 wyjazd taki na szczegółowe badania bo od pół roku leczymy się tylko w przychodni...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat