Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Aniu, u nas taki jednodniowy pobyt to siedzenie cały dzień na krześle. Normalnie w ubraniu. Bez piżamy, kapci. Trzeba zabrać dużo jedzenia i picia, bo u nas na ten jeden dzień jedzenia nie dają. Ale nie wiem jak wygląda to u Was - może na oddział zadzwonić??? Koniecznie napisz bardzo Cie prosze co powiedzą!!
  • A jaki jest cel pobytu? U mnie pobieranie krwi na badania molekularne odbywa się jako pobyt dzienny na oddziale. Muszę zarejestrować się na izbie przyjęć itd. Cała procedura trwa ponad godzinę, potem masa papierów do wypełnienia na oddziale, pobranie krwi i do domu. Ale nie muszę siedzieć tam cały dzień. Pobyt na oddziale trwa może 15 minut.
  • Jupii nadal 0,000000% Kocham wiosnę ☺
  • Iwoska brawo
  • Umknelo mi sie pochwalic ze w wieku 33 lat urodzila mi sie córeczka :) Zosia, obecnie 3 miesięczna. A Tasigna dziala super wynik 0.0000 pozdrawiam wszystkich.
  • Witam niestety nie mam dobrych wiadomości mam złą morfologie i jeszcze do tego przyplątała się miesiączka bardo obfita i jutro idę na ginekologię na 1 lub 2 dni a potem na hematologię n.a zbadanie dokładne szpiku ;(
  • Mariola co się dzieje z morfologią ???
  • Ania płytki niskie,hemoglobina niska .a leukocyty wysokie, i bardzo się martwię. A co u twojego męża? ;(
  • Właśnie wróciliśmy do domu zmęczeni. Co u męża? Leukocyty w miejscu narazie ale podwyższone czerwone mówiła o nadkrwistość .( Czy ktoś z Was coś takiego ma nic nie wiem za bardzo o co chodzi) Podwyższony kwas moczowy też. tyle wiemy dziś wszystkie badania genów i innebędą w przyszłym tyg i wtedy odbierzemy wypis że szpitala i ma nam wszystko powiedzieć dokładnie co dalej Więc nie wiem narazie nic czekamy tydzień :(
  • Mariola zmartwiłaś mnie trochę,ale trzymam za ciebie kciuki i całym sercem jestem z Tobą,będzie dobrze,musi być dobrze!! <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat