Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Oj Iwoska! Uważaj na siebie i zdrówka życzę!!!!
  • Dziękuję :-) już dzisiaj dużo lepiej :-) i słońce jakie piękne :-)
  • Iwoska trzymaj się zdrowo ?.
  • Oj tak, słońce dziś piękne! Kości można powygrzewać :D i od razu na duszy lepiej :D
  • Witam serdecznie! U Was też pogoda oszalała i lato się zrobiło??? O matko jak drzewka momentalnie pięknie zakwitły! Jak pachnie w parku!!! Pełno takich kwitnących drzewek!!! No cudnie jest!!
  • Mile Panie czy teraz tez odczuwacie zmiane w pogodzie.Ja ostatnio mam bole kosci, stop i wogole do d. a wyniki dobre. Pozdrawiam
  • Od kilku dni bolą mnie pięty,może to zmienia obuwia i kręgosłup też czuję
  • Kiedyś pogoda nie miała na mnie wpływu, a teraz faktycznie lepiej się czuję w słoneczne dni. Gdy pochmurno, to jakaś niemoc mnie dopada. Może to niedosyt słońca po zimie i wit D
  • No nie a ja myślałam, że już fiksuję bo wszystko mnie boli nogi stopy, kolana i kręgosłup - jednak nie jestem sama - macie pomysł jak sobie pomóc?
  • A ja mam jakoś odwrotnie - od września czekam na wiosne, pewnie dlatego jestem teraz taka szczęśliwa. Poza tym mam bardzo złe wyniki kardiologiczne, więc tym bardziej na wiosnę muszę czuć się lepiej :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat