proszę o pomoc w znalezieniu osoby która podejmie się leczenia mojej mamy

12 lat temu
Witam mam problem tego typu iż moja mama ma przeżuty do mózgu i po roku czasu znów dostała obrzęk.Ponieważ nie dostala po ostatniej wizycie w kwietniu dexametazonu hamującego obrzęk.Obecnie przebywa na oddziale w szpitalu miejskim i jest leczona placebo.Jest to bardzo twarda kobieta i z niejednego wyszła ale lekarze u nas potrafią tylko powiedzieć żeby kupic trumnę i czekać.Słyszałam już to 3x i za każdym razem mamie się udaje wyjść ze stanu ciężkiego,a proszę mi uwierzyć że już połowę narządów nie ma i nic po niej nie było nigdy widać.Przyjmując chemię nigdy jej nie odczuwała.Sama nie chce się poddać ale widzi też że nikt jej nie chce pomóc tylko wręcz przeciwnie.Czytałam że ludzie walczą z takimi nowotworami i żyją parę lat.Tylko własnie trzeba trafić na odpowiedniego lekarza któremu zależy na życiu pacjenta.Byłam już w Warszawie przy 1 jej operacji bo u nas niestety nie umieli jej wykonac.Byłam we Wrocławiu na konsultacji co skutkowało natychmiastowym przyjęciem na radioterapię co przedłużyło mamie o rok życia i czuła się super co lekarze określili że to już koniec a jednak się mylili. teraz jest znów gorzej przez moim zdaniem błąd lekarza.Który nawet nie miał czasu ze mną porozmawiać przez 5 minut kiedy przywiozłam mamę do szpitala ponieważ Pani doktor skończyła dyżur i jak to powiedziała nic już ją nie interesuje.Dlatego BARDZO PROSZĘ O POMOC I POLECENIE MI LEKARZA KTÓREMU ZALEŻY NA LECZENIU LUDZI A NIE TYLKO NA PIERDZENIU W STOŁEK I WYPISYWANIU RECEPT PRZEZ 8 GODZIN.
8 odpowiedzi:
 • 12 lat temu
  Klinika Onkologii i Hematologii w Warszawie przy ulicy Wołowskiej naprawdę świetna opieka leczę się tu właśnie jestem na oddziale i widzę jak lekarz rozmawia z pacjentem zależy mu by było wszystko dobrze nie ważne czy pacjent jest osobą czy już jest dziadkiem traktowani są jednakowo i jednakowo walcza o pacjenta. Dodam że mam tu kilka godzin jazdy z domu ale ośrodka nie mam zamiaru zmieniać. Poczytaj w internecie o tej klinice
  Pozdrawiam serdecznie
 • 12 lat temu
  Melu z jakiego miasta jesteś?
 • 12 lat temu
  Ja jestem z Czechowic -Dziedzic i podlegam pod Bielsko-Białą do szpitala onkologicznego.
  Dario 24 czy możesz mi podać dokładne dane tego szpitala?? Ponieważ moją mamę operował doktor Baranowski bardzo dobry lekarz.Do Warszawy mam 350 km ale jak będzie trzeba to nawet na koniec świata pojadę dziękuję Ci bardzo za podpowiedź i życzę Ci z całego serca abyś szybko wróciła do zdrowia i miej nadzieję bo może to głupie ale ona i modlitwa daje bardzo dużo:))) trzeba wierzyć i na pewno wszytko bedzie dobrze:))
 • 12 lat temu
  Witaj Melu!!!
  Czytałam ,że byłaś z mamą we Wrocławiu zapewne w Centrum Onkologii przy ul.Hirszfelda.Zarówno moja mama (rak piersi 7 lat temu) jak i ja (nowotwór jajników w trakcie chemioterapii) leczymy się w Szpitalu Specjalistycznym przy ul.Kamieńskiego.Są tam wspaniali lekarze,którym zależy na człowieku.Nawet jak jestem między chemiami w domu i mam jakiś problem to zawsze mogę zadzwonić do lekarzy.
  Pozdrawiam i trzymam kciuki.
 • 12 lat temu
  http://www.cskmswia.pl/ to jest ogólny adres szpitala wejdź na stronie głównej w oddziały i poradnie, potem klinika onkologii i hematologii, to jest jedyna strona co mam potem możesz w google wpisać lekarza i o nim poczytać. no ja mam 300 km do Wawy dojazdy męczą ale daje rade. Myślę że na konsultacje można się przejechać nic się przeciez nie traci tym bardziej że to co zauważyłam podejście do pacjentów maja naprawdę super i rozmawiając z chorymi ludźmi na korytarzu szpitalnym nie znalazłam ani jednej osoby co byłaby niezadowolona z opieki. Mam daleko do domu i oni to rozumieją nie czekam za wypisem ze szpitala dzisiaj juz o 9 mogłam wrócić do domu o każdej porze mogę zadzwonić do lekarza nawet pani doktor dała mi nr na komórke gdyby się coś dzialo. Dziękuję melu23 za dobre słowa choć wiem że stan mój też nie jest najlepszy to nigdy nie tracę nadzieji i modlę się każdego wieczora by Bóg dał mi tę jedna szansę by pozwolił mi wychowac synka.
 • 12 lat temu
  Witaj Dario
  Modlitwa dużo daje i wiem po sobie że Bóg nas słucha i Ciebie na pewno też wysłucha i pozwoli Ci wychować synka:))) Dużo wiary i nadzieji:)) a przedewszystkim uśmiechu na twarzy bo to bardzo pomaga)))
 • 12 lat temu
  Polecam Instytut Onkologii w Gliwicach najlepsi fachowcy najnowocześniejszy sprzęt, na prawdę wybijają się ponad inne centra onkologii.Lekarze też bardzo przystępni są.Leżałem tam z rakiem tarczycy, teraz jezdze na kontrole tam. Rozmawiałem z wieloma pacjentami, wszyscy zadowoleni, bo gdzie indziej już ich olewali a tu si,ę wyleczyli, niestety nie pacjentow spoza rejonu nie chcą przyjmować bo mówią,żeby leczyli się w swoim rejonie,ale jak pojedziesz na prywatną wizytę do któregos lekarza to na pewno pomoże stać się pacjentem .Szczególnie polecam pewnego lekarza -onkologa z tego instytutu, do którego jeździłem -wspaniały człowiek i super fachowiec . jakbyś była zainteresowana namiarami to podaje swój mail: scina83@wp.pl
 • 12 lat temu
  Jeżeli chodzi o Gliwice na początku choroby też tam jeździłam to oni mnie do Wa-wy skierowali ze względu na operacje wątroby bo w Warszawie są od tego najlepsi specjaliści. Ale muszę powiedzieć że nie jestem z tego rejonu a zostałam bardzo miło przyjęta :) i nikt mnie nie odesłał do swojego rejonu tak jak miało to miejsce na onkologii w Warszawie. Też bym chciała się jeszcze tam skonsultować choć nie wiem czy to coś mi pomoże ale niestety nie mam ani nie znam żądnego lekarza czy profesora.
  Pozdrawiam serdecznie


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat