Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Dora 1119 Super super super ☺
  • Dora!! Wspaniale!!!!
  • P
  • Nala pytałam hematologa kiedy brać olej lniany.on niema na na ten temat wiedzy,ja nobix biorę o8-ej przy śniadaniu,czy powinnam brać go np.o 6-tej naczczo
  • Dora - fajny lekarz!! Szkoda gadać. Tak, jeśli jesz tabletkę o 8 rano to olej wypij o godz 6. Smacznego! :D :D
  • Nala dzięki,ale lekarz bardzo fajny! oby takich więcej.Pozdrawiam
  • Dora - skoro lekarz fajny to cofam co powiedziałam :D :D :D :D :D Daj znak jak tam Twoja dieta olejowa! Zazdroszczę Ci że możesz pić ten olej. Mi ten zapach brrrrrrrr nie odpowiada. A przy okazji oleju - pisałam już że jest doskonały na włosy?? Pozdrawiam również :D :D
  • Nala olej całkiem smaczny ,oby tylko pomógł,a na włosy też go wykorzystam,gdybym jeszcze mogła choć trochę pozbyć się tej opuchlizny to byloby już całkiem nieźle :)
  • Dora - to wcinaj na zdrowie! :D :D :D Ja wierze, że pomoże, bo wiem co zrobił ten olej u mnie. A co do opuchlizny - ja też puchnę. Jadam furosemid (moczopędny) ale ponieważ wierze, że naturę to przywiozłam sobie ze wsi pokrzywy i parzę i piję. Zasuszyłam nadmiar. Ale zauważyłam, że biegam po pokrzywie do toalety bardzo często i nie mam opuchniętej buzi rano. Być może się powtarzam, to przepraszam. Oprócz furosemidu są leki takie lżejsze moczopędne. Może Co to pomoże, albo wpadnij na herbatkę z pokrzywy i mięty do mnie :D :D :D :D :D
  • Dzięki za zaproszenie,gdyby było bliżej to chętnie bym wpadła


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat