Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • martulenka07 - trzymaj się dzielnie!!!!! Ja mam też problemy z wodą w organizmie i na stałe biorę leki moczopędne. Ale teraz pije bardzo dużo herbaty z pokrzywy - nazbieram na wsi taką czystą pokrzywę i piję z miodem. Biegam do toalety nawet w nocy! Tak więc polecam!!
  • No z tym interferonem to roznie u kazdego.Ja btalam piec lat i czilam sie dobrze, owszem poczatek byl nieciekawy ale pozniej to ok.Przy glivecu byly zdecyfowanie gorsze dolegliwosci.Pisze,ze byly bo juz wszustkp poszlo do archiwim. No i przy interferonie po 5 latach mialam nawrot.Wiec mysle, ze decyzja jest mega trudna i rezykowna w/s ciazy.ZYcze powodzenia
  • No z tym interferonem to roznie u kazdego.Ja btalam piec lat i czilam sie dobrze, owszem poczatek byl nieciekawy ale pozniej to ok.Przy glivecu byly zdecyfowanie gorsze dolegliwosci.Pisze,ze byly bo juz wszustkp poszlo do archiwim. No i przy interferonie po 5 latach mialam nawrot.Wiec mysle, ze decyzja jest mega trudna i rezykowna w/s ciazy.ZYcze powodzenia
  • Mdzialenko jak wtorkowa wizyta?? Jak się czujesz po Tasigmie??
  • Madzialenko jak tam Tasigna? Ja na mniejszej dawce bardzo dobrze się czuję - ale nie wiem czy to mniejsza dawka czy porostu cudowny urlop we Włoszech ☺Pozdrawiam
  • Iwoska - a jaką masz teraz dzienną dawkę Tasigmy?
  • 400 mg☺
  • Iwoska - super!! W końcu Twoja wątróbka odpocznie!!! Ale że lekarz pozwolił Ci do Włoch lecieć?? W samo słonko palące? Bawcie się dobrze!!!
  • Nala123 już wróciliśmy to było tylko 6 dni i było super ☺ a co do słonka to byliśmy na północy Włoch a tam klimat jak u nas - było ciepło ale bez upału teraz jak wróciliśmy to koleżanka mi pisała ze jest upalnie z dużą wilgocią ☺ także polecam taki relaksik góry, piękne jeziora i włoskie zabytki☺
  • Wczoraj byłam u hematologa,moje MMR to trzy zera po przecinku,wątroba też ok ? -chyba po hepa-merzu.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat