Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10919 odpowiedzi:
  • 6 miesięcy temu
    maja123 napisała:

    Szpital

    Patolog zlecił docinkę materiału w laboratorium

    Odechciało mi się już tych wyników

    To czekamy za wynikami.

    Przypomnisz mi, którego miałaś operację?

    Napiszę do Ciebie priv

  • 6 miesięcy temu

    18.09

  • 6 miesięcy temu
    maja123 napisał:

    18.09


    Napisałam do Ciebie PW

    Zobacz skrzyneczkè

  • 6 miesięcy temu

    Ty miałaś amputowana szyjke tak?wiec nie moze chodzic o.docinke w sensie konizacji.Moze chodzi wlasnie o jakoes praicedury w laboratorium,by mozna bylo dokladniej zbadac.Swoja drogą,uwazam ze nie powinno sie mowic takich rzeczy pacjentowi jak.sie nie udzieli domladnych informacji,tylko zostawi mu miejsce na domysly i dodatkowe nerwy a najpewniej okaze sie ,ze to normalne procedury.

  • 6 miesięcy temu
    Justynabnzk napisała:

    Ty masz amputowaną szyjkę tak?wiec nie może chodzićc o.docinke w znaczeniu konizacji.Może chodzić dokładnie o jakoes praicedury w laboratorium, dzięki czemu możliwe jest dokładnie kontrolowanie.Swoja drogą,uwazam ze nie powinno się sie mowic takich rzeczy pacjentawi jak.sie nie wspomaganych domladnych informacje, tylko zostaw mu miejsce na domysly i dodatkowe nerwy a najpewniej okaze sie,ze do normalnej procedury.


    Zdecydowanie kochana sie z Toba zgadzam. Jak można zasiać taki niepokój w człowieku, gdzie to po pierwsze przekazuje lekarz a po drugie - chyba najpierw wynik?
  • 6 miesięcy temu

    Maja 123 ja też w Toruniu na Bielanach heh 

    Może patolog miał za małe próbki i musi powtórzyć badania 

    Czekam już miesiąc na wyniki cytologii, nie dzwonią to chyba dobrze

  • 6 miesięcy temu
    Patka36 napisał:

    Maja 123 ja też w Toruniu na Bielanach heh 

    Może patolog miał za małe próbki i musi powtórzyć badania 

    Czekam już miesiąc na wyniki cytologii, nie dzwonią to chyba dobrze


    No ja też 🙂 Moje wyniki już są na oddziale, jutro idę do lekarza prywatnie i on weźmie je że sobą do gabinetu. Twoje wyniki po operacji były do odbioru na oddziale czy w poradni K? 

  • 6 miesięcy temu

    Boże żeby skończyło się na dysplazji. Wykończył mnie te 4 miesiące na maksa

  • 6 miesięcy temu

    Wyniki na oddziale były. I kazali się na kontrolę zapisać za 4 tygodnie w poradni K. A tam mi powiedzieli ze terminy maja na grudzień haha więc byłam prywatnie 

  • 6 miesięcy temu

    I jak maja ? Masz już wyniki? 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat