Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10919 odpowiedzi:
  • 7 miesięcy temu

    Dochodzę do siebie po operacji, mija 13ty dzień. Jest ok. Tylko jelita szaleją. Muszę dużo pić. Jak u Ciebie ?

  • 7 miesięcy temu
    maja123 napisała:

    Dochodzę do siebie po operacji, mija 13ty dzień. Jest ok. Tylko psy szaleją. Muszę dużo pić. Jak u Ciebie?


    Wzięłam wolne i jadę odebrać wyniki TK, w czwartek RM….

    sparaliżowana jestem…

  • 7 miesięcy temu

  • 7 miesięcy temu

    chyba jest ok…?

  • 7 miesięcy temu

    jest bardzo ok,innego scenariusza nie mogło być.

  • 7 miesięcy temu

    dziewczyny, 

    Nie wiem co bym zrobiła bez Was…

    Po tej diagnozie raka….

    Jeszcze w czwartek mam rezonans…


  • 7 miesięcy temu
    Nie jesteś sama!
  • 6 miesięcy temu

    W czerwcu miałam konizacje gdzie wycięli całe cin3. Teraz czekam prawie 3 tygodnie na wynik cytologii.  Może jeszcze coś wyskoczyć w wyniku czy raczej już będzie ok skoro wycięli wszystkie zmiany niby? 

    Jak z wasza pierwsza cytologia po zabiegu dziewczynki? 

  • 6 miesięcy temu

    ja konc sierpnia robiłam pierwsza cytologie po konizacjii która była w lutym.Na wyniki czekałam 5 tyg,noewiem jaki jest dokładnie ale dostałam telefon ,że jest dobry. 

  • 6 miesięcy temu

    Czesc dziewczyny, nie zagladalam pare dni ale same dobre wiesci czytam

    Maja sie kuruje 👍 Evelaaa jeden wynik dobry 👌drugi  tez bedzie !!! Justyna tez ok....👌

    A ja zaliczylam anestezjologa i odliczam dni do operacji (24.10) stresik  powoli rosnie i chyba z tego powodu mam ostatnio problemy z zasypianiem  chce zeby bylo juz  "po" a z drugiej strony boje sie jak jasna cholera‍♀️

    Pozdrawiam Was wszystkie❤



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat