Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10919 odpowiedzi:
  • 6 miesięcy temu

    Nie bój się. To więcej strachu niż to warte.

    22 dzień czekania na wynik histo po operacji daje w kość, boję się, to tak długo wszystko trwa, chciałabym już wiedzieć.

  • 6 miesięcy temu
    maja123 napisał:

    Nie bój się. To więcej strachu niż to warte.

    22 dzień czekania na wynik histo po operacji daje w kość, boję się, to tak długo wszystko trwa, chciałabym już wiedzieć.


    Dzieki za wsparcie❤ Czekanie to faktycznie najgorsze co moze byc...ta niepewnosc i niewiedza  potrafi dac w kosc

    Jak dlugo nie ma wynikow to bedzie dobrze, przewaznie jak jest zle to szybko sie kontaktuja😉 Justyna tez dlugo czekala na wyniki i wszystko bylo ok. U Ciebie tez tak bedzie!

  • 6 miesięcy temu

    hej kochane

    Trzymam kciuki za wyniki…

    Ja sama jutro lecę odebrać swój wynik RM czy wycieli całego „raka”.

    I zobaczę co lekarz dalej zaleci…

  • 6 miesięcy temu
    maja123 napisał:

    Nie bój się. To więcej strachu niż to warte.

    22 dzień czekania na wynik histo po operacji daje w kość, boję się, to tak długo wszystko trwa, chciałabym już wiedzieć.


    Kochana jestem z Tobą

  • 6 miesięcy temu
    ewelaaaa napisał:

    maja123 napisał:

    Nie bój się. To więcej strachu niż to warte.

    22 dzień czekania na wynik histo po operacji daje w kość, boję się, to tak długo wszystko trwa, chciałabym już wiedzieć.


    Kochana jestem z Tobą

    Jutro zadzwonię, może już będzie.


  • 6 miesięcy temu

    daj znać:*

    Maju a gdzie byłaś operowana?

  • 6 miesięcy temu

    w Toruniu

    Dzwoniłam, wyniku jeszcze nie ma, bo lekarz zlecił docinkę

    To chyba źle

  • 6 miesięcy temu

    Czemu robią docinkę?

  • 6 miesięcy temu
    maja123 napisała:

    w Toruniu

    Dzwoniłem, wynik jeszcze nie ma, bo lekarz zlecił docinkę

    Chyba źle


    Ale szpital czy prywatna klinika?

    Rozumiem Twoje nerwy.

    Ja odebrałam dzisiaj wynik RM - niby nic tam nie ma ale „nie oddycham spokojnie” przez tą półroczną przygodę i niepewność.

    Dziwne, że wyniku nie ma a lekarz zlecił docinkę? Udzielili Ci takiej informacji przez telefon? 

  • 6 miesięcy temu

    Szpital

    Patolog zlecił docinkę materiału w laboratorium

    Odechciało mi się już tych wyników



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat