Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10919 odpowiedzi:
  • 7 miesięcy temu
    Justynabnzk napisał:

    to teraz zdrowiej,dobrze że już jesteś po.Wycięli szyjke wraz z macica.

    Tak. Szyjkę, macicę i jajowody.


  • 7 miesięcy temu

    ja główkuje, czy się szczepić, czy nie…

    Bo skoro był (oby), jest rak…

    To szczepienie nie jest skuteczne….

    Czytam, pytam, jeden lekarz wypisał skierowanie na szczepienie, inny twierdzi, że rozbudzę komórki rakowe….

  • 7 miesięcy temu

    no to teraz tylko rekonwalescencja i zapomnieć o tym dziadostwie.

  • 7 miesięcy temu
    ewelaaaa napisał:

    ja główkuje, czy się szczepić, czy nie…

    Bo skoro był (oby), jest rak…

    To szczepienie nie jest skuteczne….

    Czytam, pytam, jeden lekarz wypisał skierowanie na szczepienie, inny twierdzi, że rozbudzę komórki rakowe….


    A to z tym się nie spotkałam,że można rozbudzić komórki rakowe. Przecież szczepionka to martwy wirus.

  • 7 miesięcy temu
    maja123 napisał:

    laparoskopowo


    No to jest dobrze, szybko dojdziesz do siebie❤ A jak bol? Da sie wytrzymac? Tak pytam bo mnie beda ciac wiec chce sie przygotowac psychicznie na to co mnie czeka ( o tyle o ile mozna sie na cos takiego przygotowac) Strasznie sie boje bo nigdy nie mialam operacji, ale mialam bardzo ciezki porod bez znieczulenia wiec  tak sobie mysle ze wszystko da sie jakos przezyc

    Zdrowiej i nabieraj  sil❤

  • 7 miesięcy temu
    ewelaaaa napisał:

    ja główkuje, czy się szczepić, czy nie…

    Bo skoro był (oby), jest rak…

    To szczepienie nie jest skuteczne….

    Czytam, pytam, jeden lekarz wypisał skierowanie na szczepienie, inny twierdzi, że rozbudzę komórki rakowe….


    Ja również jestem zaszczepiona narazie 1 dawka. Mnie z kolei każdy lekarz mówił, że to dobry wybór a było ich w sumie 3 :) jak będziesz kupować to koniecznie przedzwoń do kilku aptek- u mnie różnica w cenie to było nawet 100 zł pomiędzy aptekami. 

  • 7 miesięcy temu

    muszę skontaktować się z lekarzem, któremu zaufam co robić i czy w przypadku raka - szczepić się. Dostałam info od koleżanki odnośnie raka i szczepionki, którą mam przepisanà.

    Unfo
    Informacje


  • 7 miesięcy temu

    od marca jak miałam łyżeczkowanie/ sierpień konizacje sex dla mnie umarł….

    Coś poprzestawiało mi się w głowie:(

    Nie pozwalam siebie dotknąć, boje sie

  • 7 miesięcy temu
    Justynabnzk napisał:

    kardamonka co u ciebie?masz już dzidziusia?

    Tak Ja już po 😃 urodziłam 28.08 o 6.17 😃 poród trwał całe, bardzo intensywne 17 minut! Mam śliczną wymarzoną córeczkę


  • 7 miesięcy temu

    i to jest piękna wiadomość, gratulacje niech się niunia zdrowo chowa.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat