Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10911 odpowiedzi:
  • Ja dziś dół okrutny. W czwartek kolpo i wyciecie polipa. A jeśli to nie polip...? Po co ta kolopo skoro cintec dodatni nie można odrazu konizacja? Nigdy nie byłam usypiana. Boję się. Jeszcze kuzyn anestezjolog ma zmianę i znieczula pacjentki u mojego gina:/ mówi że poprosi koleżankę. Jakby grzebali mi w nodze to luz, ale trochę niezręcznie jednak w tym przypadku:) co jeśli się nie obudzę? Gdyby nie córka mogłabym umierać. Nie podoba mi się życie z tymi atrakcjami watpliwymi. 

  • Krewetka napisał:

    Ja dziś dół okrutny. W czwartek kolpo i wyciecie polipa. A jeśli to nie polip...? Po co ta kolopo skoro cintec dodatni nie można odrazu konizacja? Nigdy nie byłam usypiana. Boję się. Jeszcze kuzyn anestezjolog ma zmianę i znieczula pacjentki u mojego gina:/ mówi że poprosi koleżankę. Jakby grzebali mi w nodze to luz, ale trochę niezręcznie jednak w tym przypadku:) co jeśli się nie obudzę? Gdyby nie córka mogłabym umierać. Nie podoba mi się życie z tymi atrakcjami watpliwymi. 

    Kreweciu, kochana nie obawiaj się narkozy-wszystko będzie dobrze :-* też bałam się okrutnie, nie ma czego a po wszystkim bolała mnie głową i było mi niedobrze. Nie sugeruj się zupełnie tym co było że mną bo u mnie to rodzinna przypadłość.

    Będzie dobrze-trzymam mocno kciuki :-*


  • Krewetka napisał:

    Ja dziś dół okrutny. W czwartek kolpo i wyciecie polipa. A jeśli to nie polip...? Po co ta kolopo skoro cintec dodatni nie można odrazu konizacja? Nigdy nie byłam usypiana. Boję się. Jeszcze kuzyn anestezjolog ma zmianę i znieczula pacjentki u mojego gina:/ mówi że poprosi koleżankę. Jakby grzebali mi w nodze to luz, ale trochę niezręcznie jednak w tym przypadku:) co jeśli się nie obudzę? Gdyby nie córka mogłabym umierać. Nie podoba mi się życie z tymi atrakcjami watpliwymi. 

    Ja też się bałam znieczulenia ogólnego, ale jak już leżałam to jakiś spokój przyszedł i chyba radość, że zaraz będzie po wszystkim. Bardzo przyjemnie się zasypiało i wstawało. Kilka wdechów, coś do kroplówki i odlocik. Nic mi nie dolegało po znieczuleniu. 

    Drugiego Cintec plus zleciłam równocześnie z zaleceniem kolposkopii od ginekologa. Chciałam wiedzieć, a w labie mieli jeszcze próbkę z cytologii, więc zapłaciłam i zrobili. 

  • Dziękuję! Kochane jesteście. Joasiu a co z Twoimi wynikami wciąż czekasz? 

  • Krewetka napisał:

    Dziękuję! Kochane jesteście. Joasiu a co z Twoimi wynikami wciąż czekasz? 


    Czekam... Spróbuję jutro. 

  • Kolejna rzecz jaka mnie martwi to zoltaczka, nie byłam szczepionka, boję się, że mnie czyms w szpitalu zaraza... 

  • Krewetka napisał:

    Kolejna rzecz jaka mnie martwi to zoltaczka, nie byłam szczepionka, boję się, że mnie czyms w szpitalu zaraza... 


    Nie kręć kryminałów ;-) 

    Dziewczyny, skąd Wy jesteście? Ja z Wawy.

  • Hahah:) jestem mistrz czarnego scenariusza. Ja ze Śląska. Racibórz.

  • Krewetka napisał:

    Hahah:) jestem mistrz czarnego scenariusza. Ja ze Śląska. Racibórz.

    Nie martw się, ja też kręcę już scenariusze...wiecznie czarnowidzę..

    Robiłaś genotypowanie? Mi wczoraj powiedzieli ze za 7 dni wyniki ale jakoś nie chce mi się wierzyć 🤔


  • Nie wiem jakie mam typy, ale cintec dodatni to mnie martwi najbardziej. Oznacza to, że proces transformacji albo się zacznie, albo już trwa na co może wzkazywac lsil. Wiem że lsil to nie będzie tylko. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat