Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 6 lat temu

    Nala - ja mam 26 tabletek Accord,, tylko nie wiem jak to jest - czy np. jak pójdę do kontroli w czerwcu - to czy lekarka nie będzie mi kazała z powrotem brać imatynib?, czy oni tak go rygorystycznie rozliczają?

  • 6 lat temu

    Nala - Sprycel jem po jedzeniu.... dobry pomysł z tym ryzem....

  • Basiu ja teraz będę brała accord, jeszcze nie wiem jak organizm będzie reagował. Ty masz jeszcze krótki staż i to jest zrozumiałe, że panika Cię zżera 

  • Basiu ja teraz będę brała accord, jeszcze nie wiem jak organizm będzie reagował. Ty masz jeszcze krótki staż i to jest zrozumiałe, że panika Cię zżera ale bierz leki i myśl pozytywnie. Przezywalam to samo, zdawałam sobie pytania i szukałam odpowiedzi. Czas goi rany przywyczajamy się do sytuacji. Basiu będzie dobrze glowa do góry. Pozdrawiam 

  • 6 lat temu

    dzięki Jadziu... 😉

  • 6 lat temu

    czy macie coś takiego? - jest mi wiecznie zimno, nawet pod kołdrą nie mogę się zagrzać....

  • Basiu też  czasami tak mam,ze jest mi zimno. Pod kołdrą  telepie.:)  Ale teraz już sporadycznie się zdarza. Wcześniej codziennie.  Będzie lepiej z każdym dniem . Pozdrawiam :)

  • nala123 dziękuję bardzo. Pozdrawiam:)

  • Jadwigap ja brałam accord . Nie było  źle.  Teraz biorę  imanitib teva. To jest wyzwanie,żeby połknąć.  Cuduje codziennie,wymyślam  sposoby na polknięcie. :) Ale tak jest ok. Wyniki z ostatniego badania 0.01. Pozdrawiam:)

  • Dorota 52 bardzo dziękuję za informację, też nastawiam się pozytywnie. Powiem Wam, że mnie też jest ciągle zimno, często korzystam z termofora. Nawet gdy na dworze jest ciepło to mi nigdy nie jest za gorąco.. No cóż tak mam. Trzymajcie się 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat