Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Odebrałam wynik  mam 0.01.  :).P. doktor mówi, że  jest bardzo dobrze :)

  • nala123 u mnie pobierali szpik do roku. Po roku  wszystkie wyniki były już  ok  i nie pobierają juz. Teraz tak jak piszesz z ręki krew pobierają na badanie szpiku..

  • BasiuM a ty ile czasu chorujesz? . Ja  choruje rok i 8 miesiecy. Pozdrawiam:)

  • Bo badania molekularne są dokładniejsze. A wogole to po co tyle stresu przy tym pobieraniu szpiku. Pozdrawiam 

  • Dorota52 - piękne wyniki!!!!  Tak trzymaj!!!

  • KOCHANI!!!! CZY MACIE DO ODDANIA IMATYNIB???? BARDZO POTRZEBUJE DLA BLISKIEJ MI OSOBY! TO SKOMPLIKOWANE ALE ONA SAMA MUSI SOBIE KUPOWAĆ!!!!!

  • 6 lat temu

    Dorotko - ja choruję dopiero od stycznia .... :) tak, że wszystko jeszcze przede mną.... 11 czerwca idę do hematologa i zobaczę czy ten Sprycel  jest lepszy na moją krew, na razie z objawów ubocznych to mam ból brzucha po dwóch godzinach od połknięcia tabletki i przechodzi mi po godzinie. Ale jakby mam mniej opuchnięte oczy

  • 6 lat temu

    Jadwiga - może ja też za bardzo panikuję 🙂

  • 6 lat temu

    Nala - dobrze wiedzieć, że tak  można - z krwi :)

  • Basiu, panikowaniem możesz tylko pogorszyć sytuację. A paninka w niczym nie pomaga. Pomyśl sobie tak - Nali sprycel pomagał to i mnie pomoże.

    A co jadasz przy spryclu??? Czy na pusty żołądek? Może jedz przez parę dni do sprycla ryż z gotowanymi jabłkami i bananami.

    I pij! Pij 1.5 l dziennie!!!



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat