Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Dora, Iwoska - dziękuje. Nigdy w życiu nie walczyłam z katarem ponad dwa tygodnie!!! Koszmar jakiś!! Zwykle nie choruję, także zdziwiona jestem. Ale wyjazd dobrze mi zrobił, bo odpoczęłam i zmiana klimatu dobrze mi zrobiła.
  • Karola639 - widać, każdy lekarz inaczej leczy. Moje dwie koleżanki z Wrocławia przez rok brały imatynib mimo, iż miały bardzo złe wyniki. Lekarka kazała im brać dawkę 80 mg dziennie co było koszmarem. Ja uważam, że Tasigna jest bardzo fajna. Życzę Ci dużo dużo zdrówka!!!!!
  • To faktycznie, różnie jest. Ale zmienili im w końcu lek? Teraz już mają dobre wyniki. Przyznam się, że mnie ta zmiana zestresowała, bo to już jeden lek z głowy, zostały dwa :(
  • Witam, wszystkim dużo zdrówka życzę i pogody dla wakacyjnych ;) M, wyniki coraz lepsze. Lekarz ma nawet nadzieje na remisje! :D i zlecił badania te ze "świeżej" krwi. I tutaj już pod górkę... bo M musi drugi raz do tego samego lekarza tylko do przyszpitalnej przychodni, po skierowanie które zostaje u nich, a potem ja muszę wydzwaniać dzień, w dzień kiedy karetka ze świeżą krwią jedzie u Was też tyle zachodu z tym wszystkim?? I jeszcze jedno, wiem że kilka "mam" chorujący starało się o dzidziusia a jak to jest z facetami?? Wiem, że leki mają jakiś wpływ, ale chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj jakiś "tata" chory i starający się. Pozdrawiam
  • Karola639 - co do moich koleżanek. Jedna uciekła od lekarki bo nie dawała rady na imatibie 800 mg i przeszła na tasigmę i sobie chwali. Druga została i nie walczy o swoje. Nadal jada dawkę 800 mg i wygląda bardzo źle. Nie martw się na zapas!!! Tasigma może i będzie Ci służyć na lata!!!!
  • Pozdrowienia z nad Bałtyku dla wszystkich CML-ów :-)
  • Zdjęcia Iwoska!!! Zdjęcia kochana nam ślij!!! :D :D :D :D
  • Witam tak foteczki chcemy :D <3 <3
  • Niestety nadal nie mogę wrzucać fotek :-( ehhhhh forum :-
  • Iwoska 25 <3wrzuć je do folderu do kompa swojego a potem wybierz plik muszą wejść. Pozdrowionka.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat