Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Tak czytam że imatinib wielu osobom nie służy. Póki co jestem przypadkiem który mówi że dla każdego coś innego. Imatinib 400 po 3 miesiącach, wyniki super MMR 0.8% . Podobno poniżej 10%to już jest dobrze. Poza za skutkami ubocznymi w pierwszym miesiącu teraz jest wszystko po staremu. Życzę wszystkim takich wyników. Pozdrawiam.
  • Misiek2lucky brawo gratuluję MMR :-) pięknie :-) :-) :-) u mnie w listopadzie kolejne badanie więc zobaczymy i z wizytami zostałam przerzucona na wtorek :-)
  • Iwoska dziękuję i powodzenia. Oby jak najdłużej w tym stanie lub lepszym. ;-). :D
  • Dzięki dziewczyny za wsparcie :) .. staram się ogarnąć to wszystko, ale to chwilę jeszcze potrwa.. Misiek2lucky - ja na imanitybie szłam jak burza - do czasu, gdy przestawiono nas na generyki. Konkretnie na Telux.
  • Madzialenko! Trzymaj się kochana!!!!!! Kiedy masz wizytę??? Chcesz pojadę jak będziesz w szpitalu i posiedzimy razem! Pozdrawiam Cie serdecznie!!!
  • Właśnie teraz dostałem telux. Lekarz mówi że mogę dostawać za każdym razem coś innego bo to zależy od przetargów. Na początku miałem imatinib accord był ciężki dla żołądka, twarda tabletka drażniła żołądek. Teraz mam telux , składnik ten sam ale forma inna, kapsułki i żołądek już tak nie cierpi. Skoro tak mówisz zobaczymy czy nie odbije się to na wynikach.
  • Przetargi przetargami ale w niektórych ośrodkach słuchają też pacjentów. Na ostatniej wizycie poskarżyłam się na TELUX i otrzymałam receptę na inny lek z adnotacją dla apteki NIE ZAMIENIAĆ.
  • To że śmierdzi to fakt, i odbija się po nim rozpuszczalnikiem. Biorę go przed snem i problem z głowy. A innych ubocznych nie mam.
  • Misiek, telux zawiera stężony wodorotlenek amonowy to musi śmierdzieć rozpuszczalnikiem :D :D :D :D :D
  • Od 15 wrzesnia rozpoczelam kuracje na zoladek propolisem. Bo jednak przy Nibix-u czuje zoladek, po zazyciu go czuje jakbym zoladek miala z blachy. Widze,ze wszyscy mamy jakies dolegliwosci z generykami. Pozdrawiam <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat