Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Tak biorę imatynib Nibix
  • Kochani odzyskałam dzisiaj dostęp do ZIP-A i padam trupem - moja Tasigna kosztuje NFZ 12 940,00 zł co 28 dni masakra!!!!!! Tymczasem imatinib TELUX który niezadziałał 300,00 zł - to się w NFZ wkurzyli jak zobaczyli że mnie przesuwają na inne leczenie!!!!!!!! A co ma powiedzieć ktoś kto nie ma ubezpieczenia?
  • Iwoska - co się przejmujesz! Moja koleżanka z moją drugą chorobą kosztuje NPF 35 tysięcy też co 28 dni :D
  • Ja obliczyłam że zjadłam już 2 miliony złotych!!! Ale dałabym wszystko aby być zdrowa!
  • Hi hi mnie narazie na 105 000,00 podsumowali no ale cóż przecież przedemną jeszcze lata....... leczenia☺ tylko te kwoty są takie nieosiągalne dla zwyczajnego człowieka bez ubezpieczenia ☺
  • do poczytania ... http://www.medexpress.pl/innowacyjna-terapia-dla-chorych-na-przewlekla-bialaczke-szpikowa-i-ostra-bialaczke-limfoblastyczna/63881
  • Dzień Dobry w ten piękny i słoneczny dzień :D Byłam dziś u hematologa. W sumie to już mi się nie chce z lekarzem rozmawiać. Bo o czym w sumie?? Jakaś młoda stażystka ?? przemacała mój brzuszek. Doczepiła się do wątroby, wkurzyła mnie tym, bo moja wątroba ma się jak młody Bóg. Poza tym taka rutyna, że aż już nudno normalnie. Ale lekarz jak zawsze bardzo miły :D :D :D i nawet nie krzyczał jak powiedziałam ile cydru wypiłam w Kazimierzu. Wzdychał tylko..... Moje MMR na poziomie 0,0226. Czyli jeszcze lepsze niż kwartał temu, choć krew pobierana była w miesiącu z dwoma tabletkami Tasigmy na dobę. :D :D :D
  • Pięknie kochana- teraz trzymaj kciuki za mnie wczoraj byłam na pobraniu do MMR - wynik 2 czerwca☺
  • Oczywiście Iwoska - zaraz zaciskam piąstki i trzymam do czerwca, choć i tak wiem, że dwa zera po przecinku nam pokarzesz!!! Czego życzę Ci z całego serca.
  • Nala - ja zawsze korzystam ze słońca pomimo zakazu, no oczywiście w granicach rozsądku.Molekularny wynik 0,00326,morfologia tez dobra.W zw z tymi bolami kości mam zrobić z krwi b. na reumatyzm i na poziom wit.d.Wyglada ze hematologicznie jest ok i trzeba szukac gdzie indziej przyczyny/latwo powiedziec/.Po za tym ok.Ciekawi mnie ile kosztuje nibix,bo rzeczywiscie zeszli z ceny..... Zycze wszystkim zdrowka i badzcie tu zawsze


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat