Blizna po operacji tarczycy

8 lat temu
Dziewczyny co robicie po operacji na bliznę jestem miesiąc po operacji , miałam do tej pory stripy , nie kazali smarować niczym na blizny , tylko nawilżać , a nawet na fałdkę stosować lioton 1000 żeby obrżęk zniknął , rana jeszcze mnie boli i jest opuchnięta
8 odpowiedzi:
 • 8 lat temu
  Cześć Wiesia, ja jestem 3 tygodnie po operacji,również jeszcze boli i mam fałdkę. w poniedziałek jadę do Gliwic, to zapytam co z tym począć:-)
 • 8 lat temu
  Ja jestem miesiąc po i po wizycie kontrolnej na której dostałam wskazówki, że fałdki które mam koło blizny mam sobie rozmasowywać :)
 • Mango czym smarujesz , masz jeszcze założone stripy, a ranę masz czerwoną
 • Vjoka ja miałam stripy miesiąc dziś zdjęłam ranę mam jeszcze opuchniętą , w Gliwicach to musisz mieć anielską cierpliwość ja dość że jechałam 5 godz., byłam tam o 6.,00 o 7.00 jest rejestracja papierologia ale nie na dole tylko na 1 pietrze byłam 30 w kolejce , pożniej do lekarza na konsultację , w poczekalni najpierw jest wywiad, zobacz czy kartę diol ma kompletną od str.1 do 8 , poźniej badania krwi , i dalej czekanie na lekarza , wywołuja nazwiskami , poźniej usg i rozmowa z lekarzem w sumie wyszłam stamtąd 0 14.00 jednym słowem trzeba mieć zdrowie żeby chorować teraz mam następna wizytę 01.12
 • 8 lat temu
  Wiesia,czemu tak długo musiałaś nosić stripy? Ja kupiłam sobie Cepan,tylko chyba za wcześnie smarowałam,bo trochę piecze.Masować nie bardzo mogę, bo jeszcze boli. A w Gliwicach jestem psychicznie przygotowana na czekanie ;-)
 • Lekarz który mnie prowadził i pilelęgniarki wskazały żeby nosić półtora miesiąca po operacji,byłam teraz na kontroli i kazał mi smarować czymś ci nawilża ranę nie powiedział czym, ale kremami przeciw bliźnie jeszcze nie za wcześnie .Vjolka też miałaś rak brodawkowatego , dużego miałaś guza
 • 8 lat temu
  Mi kazali usunąć stripy po 7 dniach od operacji. Po miesiacu kreska nadal czerwona i lekko opuchnięta, ale na wizycie chirurg powiedziała, że tak ma właśnie być. Nie polecała zadnych kremów, jeżeli rana goi sie jak trzeba, wiec ja jeszcze poczekam. Myślę nad tymi plastrami na blizny Sutricon.
 • Wiesz co no właściwie to nie jest tak źle z ta blizną wygląda jak dodatkowa fałdka na szyi , ja się zastanawiałam ile by kosztowało laserowe jej usunięcie , a te plastry to chyba cały czas trzeba mieć założone i chyba głównie chodzi w tym żeby rozjaśnić je .


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat