Katarzyna74,

od 2021-01-29

ilość postów: 8

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rak jajnika

1 rok temu
Nesia napisał:

Katarzyna 74- ja też miałam jasnokomórkowego A1 i uzupełniająca chemioterapie. jestem rok po laparotomii radykalnej i oprucz dolegliwości po chemioterapii jest w miarę ok, teraz 16 lipca ide nam kontrol i bede robila markery to sie okaże jak sytuacja.

Trzymam kciuki, aby były dobre


Dobre wieści

1 rok temu

Slawka tak z serca szczerze bez złośliwości to wolę oszczędzić sobie „ psychicznego doła ”  czytając o przypadkach zachorowań prawie 3 tyś wpisów. 

Dlatego zapytałam w oddzielnym poście. 

Rak jajnika

1 rok temu
LukS napisał:

katarzyna 74 moja żona ;) figo 3c, lekar zpo operacji powiedział " 5 lat zostało" .... 4 maja to pięć lat minęło a żona czuje się rewelacyjnie.

Brawo i oby tak dalej a jakiej złośliwości ?

Zdrowia życzę


Dobre wieści

1 rok temu

Dodam, że mam wykluczoną mutacje genu Brca1 i Brca2. Znaleziono tylko gen Palb2 dlatego mammogtafia. 

Rak jajnika

2 lata temu

Witam. Mam zapytanie?

Czy są tu Panie, które wygrały walkę o życie z rakiem jajnika? Kiedy i jaki  to był typ raka, stadium oraz typ złośliwości? 

Kończę chemię i podniosłoby mnie na duchu, gdybym zobaczyła,  iż wygrywa się walkę z rakiem jajnika a nie, że to najgorzej rokujący rak z max 5-cio letnim przeżyciem. Tyle wyleczeń z raka piersi, macicy tylko nie jajnika. 
Jestem po radykalnej ( ale tylko wycięte jajniki i macica. Wyrostek i węzły chłonne pozostawione bo wg lekarzy czysto)  i w piątek 6-ta chemia paxel i carbo. Rak jasnokomórkowy 2B( bo połączony nitką z macicą, jelitami i powłoki brzucha) G3 złośliwy.  Reszta czyli organy, macica ( na której znaleźli również endometrium) drugi jajnik wszystko czyste.

Bez mutacji ale z genem Palb2 więc szykuję się psychicznie do operacji z rekonstrukcją piersi. 

Msrjer Ca125 przed operacja 200. Dwa tyg po operacji a tydzień przed chemią 48. Po poerwszej chemii 14. Po drugiej i trzeciej chemii tak samo marker 9. Po piątej nie robili markera i wczoraj oddałam krew a jutro ( czwartek) wyniki z markerem. 

Jasnokomórkowy 30 cm na jajniku

2 lata temu

Przed operacją 200 a po operacji i pierwszej chemii spadł do 14- tu. 

Jasnokomórkowy 30 cm na jajniku

2 lata temu

Witam

Przed operacją marker był 200 po operacji . Po operacji i pierwszej chemii spadł do 14.

Czy są tu Panie, które leczą się w Holandii

2 lata temu

jasnokomórkowy jajnika