WYJAZD INTEGRACYJNY Ciechocinek 18IX-21 IX 2014

5 lat temu
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie integracyjne do Ciechocinka.Miejscowość sanatoryjna ,teren równinny ,a wiec dobry do spacerów>Mozna posłuchac muzyczki :D :D Lączy nas wiele ,warto byśmy "naładowali" nasze "akumulatorki" do dalszej walki z chorobą ,lub do wspierania naszych bliskich ,którzy walczą. Administracja tego forum obiecała wesprzeć nas w naszym pomyśle.Piszcie się w tym temacie ,by wiadomo było ile osób pojedzie ,by moc zarezerwować noclegi.Zapraszamy. :D
108 odpowiedzi:
  • Ja z mężusiem :D
  • A ja z koleżanką - też walczącą amazonką:)))
  • i ja z mężem:)
  • Fajnie to juz 6 osób ,musimy tworzyć listę sprawnie by móc zarezerwować noclegi i co najwazniejsze poinformować Administrację Policzmy się ;)
  • Ustalmy też termin zgłoszenia swojej osoby(osób ) na ten wyjazd . Proponuję zgłaszać się w tym temacie do dnia 8 .IX wrzesnia ,by wszyscy zainteresowani mogli zdążyć .Czy ta ilość dni wystarczy? jak myslicie Andzia ,Olusia? :D
  • 5 lat temu
    Sierotko proszę o kontakt na adres fundacja@ludziedlaludzi.pl aby "dograć" szczegóły.
  • Jak najbardziej - do 15 września zgłoszenia. Jak ja bym chciała, żeby troszkę się ludków zgłosiło:))))))) Może damy początek corocznych takich zjazdów???????????
  • Olusia ja też tak myślę ,że ilość dni jest dobra ,by inni mogli podjąć decyzję.jestem też pewna ,że takie spotkania przerodzą się w systematyczne ,coroczne.Jeśli dołaczy do nas wiecej osób będzie super.Potem napiszemy tutaj jak było ,a będzie na pewnie pieknie i inni zechcą do nas dołączyć. :D
  • Szanowny Panie Adminie pozwoliłam sobie napisać do Państwa e-maila. :DCzekamy z pierwszymi chętnymi ,czyli koleżankami na dobre wieści ;) Wciąż zapraszamy innych ,by do nas dołączyli. Pozdrawiam serdecznie :D
  • KOCHANI!!! JESTEŚ CHORY/A LUB WSPIERASZ? NIEBYWAŁA OKAZJA ABY SPOTKAĆ SIĘ I POROZMAWIAĆ W REALU. NIE JESTEŚMY SAMI W NASZEJ NIEDOLI!!! WARTO SPOTKAĆ SIĘ I POZYTYWNIE PODŁADOWAĆ DO EW. WALKI. NIKT NIE ZROZUMIE NAS LEPIEJ NIŻ INNY CHORY, KTÓRY WALCZY BĄDŹ WALCZYŁ Z NOWOTWOREM!!! APELUJĘ DO WAS SPOTKAJMY SIĘ I POKAŻMY, ŻE RAK TO NIE WYROK- JESTEŚMY, ŻYJEMY I NIGDY SIĘ NIE PODDAMY!!!! JEST NAS TAK DUŻO NA TYM FORUM I NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ, ŻE NIKT WIĘCEJ NIE POTRZEBUJE ,,WYGADAĆ" SIĘ O SWOICH PROBLEMACH, WĄTPLIWOŚCIACH... SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat