Badanie sposobów radzenia sobie w chorobie

4 lata temu

Szanowni Państwo,

Nazywam się Pamela Świątek. Jestem studentką V roku Psychologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej dotyczącej sposobów radzenia sobie w chorobie nowotworowej. W związku z tym zwracam się do Pani/Pana z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na udział w badaniu.

Badanie składa się z trzech części. Każda z nich zawiera oddzielną instrukcję wyjaśniającą sposób wypełniania. Całość badania może zająć około dziesięciu minut. Będę ogromnie wdzięczna za poświęcenie tego czasu na udział w badaniu, co przyczyni się do pomocy w gromadzeniu przeze mnie materiału badawczego. Pragnę podkreślić, że badania mają charakter anonimowy, a także, że w każdej chwili można z udziału w nich zrezygnować bez podawania powodu.

Badania te mogą stać się niezwykle istotnym źródłem wiedzy, która umożliwi lepsze zrozumienie mechanizmów funkcjonowania osób zmagających się z chorobą nowotworową. W praktyce oznacza to zwiększenie efektywności działania personelu medycznego w diagnozowaniu, identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów, z którymi zmagają się pacjenci onkologiczni.


Bardzo serdecznie dziękuję za udział w badaniu.

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/oU36XHh84...

Jeżeli będą Państwo zainteresowani rezultatami prowadzonych przeze mnie badań, proszę o kontakt mailowy pod adresem: pswiatek95@gmail.com

0 odpowiedzi:


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat