Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • a duże masz dzieci?
  • Hej, hej - wcale nie masz pecha Patko tylko tak czasem po prostu bywa. Gdzieś kiedyś wyczytałam bardzo mądre zdanie: " jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga to sobie coś zaplanuj". Choroba uczy pokory, cierpliwości - zwłaszcza w naszym przypadku. Ja wiem, że to jest trudne, ale osiągalne, zwłaszcza dla takiej dzielnej kobitki jak Ty. A propo wakacji - gdzie będziecie nad morzem???
  • skoro bardzo pomaga, to bardzo pomoże i teraz trzymam wielkie kciuki dobrze, że jesteś w Niemczech, tam opieka zdrowotna jest na bardzo wysokim poziomie, śpij spokojnie:)
  • Będę się modliała, kochana Patko!
  • kochana Patko, to naturalne , że się boisz ale to nie zmienia faktu, że masz ogromne szanse na wyleczenie zwłaszcza, ze jesteś silna i masz taą motywację ściskam najmocniej
  • najważniejsze, że jest wycięty gad chemia tylko ma go dobić i tak zrobi! cudownie, że sie goi:)
  • chemia to tylko dobija nie będzie za późno, trzeba ufać lekarzom:))
  • to napisz koniecznie! Patko na pewno pisałas, ale nie pamietam ile Ty masz lat? na pewno żeś młódka:))
  • to czekam na wieści a taka młoda to dasz radę lepiej znieść chemię, młody organizm lepiej to znosi Buziaki, trzymam kciuki
  • to bardzo dobry znak za każdym razem lepiej:) do soboty zleci a ty teraz odpoczywaj i nabieraj sił:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat