Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Patka, nie zawsze jest tak idealnie, jakbysmy chciały ja jutro mam kontrolne usg i mammografię powiem Ci, mimo czasu, też nie jest łatwo czerpię siły stąd, od was, Wy wiecieco się wtedy czuje a jakby coś było "nie tak", to wasze przykłady dadzą mi siłe ściskam Olusia, buziaki ogromne!!!
  • u mnie wszystko w porządku, podejrzanych zmian w cyckach nie zauwazono:)) oby operaCJA BYŁA KRÓCIUTKA, sił zatem wielkich zyczę:)
  • trzymam kciuki, żeby tak było:)
  • Super wiadomość Rybenko - ja kontrolną mammografię i usg mam 9 września - wizyta kontrolna 16 wrzesnia. Odpoczywaj sobie Patko - teraz powolutku będziesz dochodzić do siebie i musisz się wzmacniać do kolejnego etapu - to bardzo ważne - to Twój czas:))
  • Hej, hej Patka - jak samopoczucie???
  • niech się goi jak najlepiej! ściskam was wszystkie dziewczyny:)
  • zbieraj siły do chemii, ale nie mysl o niej:) czas szybko mija szast prast i bedzie po leczeniu <3
  • tak najlepiej krok za krokiem dzień za dniem a wygrana - za rogiem!
  • Patka32 wszystko będzie dobrze,zobaczysz jak ten czas szybko zleci i będzie jak dawniej.Jesteś silna i dasz radę.Pozdrawiam
  • hej Patka ja miałam herceptynę we wlewach, ale na szczęście medycyna idzie do przodu nie miałam żadnych silnych efektów ubocznych po chemii hercia to miód!! ile tych zastrzyków w sumie masz dostac?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat