Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Ja  uwielbiam ciepelko i jest mi szkoda lata 🙂

  • Dzień dobry  🙂. Odebrałam dziś  wynik jest 0,014 . Chyba jest dobrze 🙂 Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

  • 6 lat temu

    Dorota52 - a co Ci powiedział hematolog? Szkoda, że ja nie znam swojego wyniku.... to bym mogła porównać.... pozdrawiam...

  • Basiu pojedziesz na następną wizytę i się zapytasz, wynik powinien już być u dr w gabinecie. Ja jadę na wizytę  4.10, może już będzie mój wynik to się pochwalę. Pierwsze badanie przy accordzie. Pozdrawiam 🙂 

  • Jadwigap poprzednim razem miałam wynik 0.017 i p.doktor powiedziała, że jest super. Jutro idę  na wizytę  i zawsze przed wizytą  odbieram wynik. Czekam zawsze z odbiorem ,żeby się wcześniej nie stresować 🙂. To jeśli wcześniej  było 0. 017 a teraz 0.014 to jest jeszcze bardziej super. Zobaczę jutro jak reszta wyników.  Muszę  uważać  na wątrobę. Pozdrawiam serdecznie🙂

  • Dorota a co bierzesz. Wynik masz bardzo dobry. Nigdy się nie zdarzyło u mnie oby wynik był taki sam cyfrowo jak poprzedni. Będzie dobrze, głowa do góry. Myślę o Nali co tam u niej, bo długo się nie odzywa. Pozdrawiam 

  • Dorota a co bierzesz. Wynik masz bardzo dobry. Nigdy się nie zdarzyło u mnie oby wynik był taki sam cyfrowo jak poprzedni. Będzie dobrze, głowa do góry. Myślę o Nali co tam u niej, bo długo się nie odzywa. Pozdrawiam 

  • Jadwigap  witam .🙂 Biorę  imanitib teva. A wynik mam .0.013. Jak ja wczoraj patrzyłam ,że napisalam 0.014 hehe. Źle się go  polyka ,boli czasem żołądek, ale skuteczny.Pozdrawiam  serdecznie☺.

  •  Jadwigap  odebrałam dziś resztę  wyników.  Są ok. Watrobowe bdb. Essentiale  forte i olej z ostropestu są bardzo  pomocne.. Też  myślę  co u nali i miska.? Pozdrowionka ☺

  • Dorota tak trzymaj 😇, pozdrawiam 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat