Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • K-5555 .Do renty trzeba chorować pól roku non-stop,nie może być przerwa.

    Nala- ja tez miałam taki przypadek chyba 2 lata temu,że wyniki spadły mi do 0,00. Zaczęło się doszukiwanie co mogło to spowodować. Ja jakoś w to nie wierzyłam i tak bardzo nie cieszyłam się. Za pół roku znów badania molekularne i powrót .Pani doktor sugerowała,że może zaczęłam brać regularnie leki . Ale ja pilnuje się i łykam codziennie Sprycel. Nala-jesli dobrze pamiętam ,łykasz żelazo. Robisz odstęp czasowy między żelazem a lekiem od PBS ???. Ja brałam żelazo prze 3 m-ce , w niewielkim odstępem czasowym między tabletkami i wyniki słabiutko poprawiły mi sie. Może to to jest przyczynę . A jutro mam kolonoskopie,aby wykluczyć problemy jelitowe :( :( .

  • malinka  81​ 

    ja mam znaczny od 4 lat a miesiąc temu dostałam znów znaczny w Powiatowym Zespole Orzekania, na rentę się nie wybieram więc korzystam z przywilejów w pracy tj. 7 h i 10 dni dodatkowego urlopu - co do orzekania wszystko zależy od lekarza - żeby mieć znaczny na pewno musisz mieć na zaświadczeniu wpisane że przyjmujesz stale chemioterapię inaczej rzeczywiście tylko umiarkowany.....

    Dorota52 witamy wśród nas :-) 

    Nala123 Pięknie :-))))))))))))))))))))))))))))))))

    K-5555​ - Renty to temat rzeka - każdy oddział ZUS orzeka inaczej np. u mnie wcale nie musisz być pół roku na L4 - wystarczy że nie rokuje twój stan zdrowia na znaczną poprawę i tyle - nalepiej pytać w swoim Oddziale

    Wpis edytowany dnia 13-04-2018 12:06 przez iwoska25
  • 6 lat temu

    Ela77775                                                        Iwoska25                                                         Dziękuję Wam bardzo i pozdrawiam.

  • kochani. Dziekuje za mile slowa. Leze w szpitalu od wczoraj. Z komórki pisze ale ciężko mi jakoś na komórce sie odnaleźć 😕za dwie godz moze zrobią mi badanie.

  • Żyla mnie od wkłucia juz boli 😠 ale przyjemnie sie leży i odpoczywa. Co do żelaza to tak biore pięć godzin po Tasigmie. Ale tak biore od 4 lat

  • Żyla mnie od wkłucia juz boli 😠 ale przyjemnie sie leży i odpoczywa. Co do żelaza to tak biore pięć godzin po Tasigmie. Ale tak biore od 4 lat

  • Nala dlaczego jesteś w szpitalu 😕

  • leze w szpitalu ze wzgl na serce. Tasigma mi psuje serce niestety. I juz jestem po hemodynamice i kurde musze przejść na pompe i jest mi smutno 

  • 6 lat temu

    Naleczko pozdrowionka biedna Ty moja. Trzymaj się przesyłam Tobie dobrą energię 😍

  • 6 lat temu

    Nala123 - trzymaj się Nalusia i zdrowiej szybko . Dużo zdróweczka Ci życzę.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat