Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Dzień dobry.

    Odebrałam wczoraj wyniki hematologoczne i mam po 11 latach walki w końcu 0,00 :) Nie wiem jaki to cud, czy pomyłka w obliczeniach. Nie wiem. Najpierw szok, płacz też, osmarkałam wszystko a potem taka dziwna pusta czy to na pewno moje...........

  • To strach sie bac , oby znowu nie bylo cyrku z tymi lekami dla nas. Ja jak odbieralam  ostatnio to powiedziano mi, ze bedzie ten sam lek ale w innym opakowaniu, no zobacze za tydzien co sie okaze. W ramach oszczednosci wszystko sie zdarzyc moze, ale badzmy dobrej mysli.Czy ktos z Was mial pekniete zebra i czy dlugo sie zrastalo?otoz spadlam i uderzylam sie w bok, siniak byl jak cholera czarnyi duzy, USG pokazalo pekniete zebra a Rentgen nie . Bol na poczatku byl bardzo silny i do dzisiaj jeszcze boli a jest juz 5 miesiecy, nie wiem co o tym myslec.Pozdrawiam

  • Nalusia gratuuuuuluje i tak trzymaj  !!!!!!!!!!!!!!!!.Znam to uczucie.

  • 6 lat temu

    Nala - cieszę się z Tobą - SUPER.....

  • 6 lat temu

    Malinka81 - jak ja Ci zazdroszczę, że możesz iść na rentę... jak ja prosiłam o L4 to lekarka wręcz się oburzyła i powiedziała: ale chyba Pani na rentę się nie wybiera?  No coż każdy ma inną pracę, ale ja marzę, aby z moją pracą skończyć, za dużo tracę nerwów i energii.. w mojej pracy mam plany sprzedażowe, stres, mobing... ech... jest to już ponad moje siły, a na dodatek dopadła mnie ta wredna choroba...

  • Nala gratuluje i oby już tak zostało. Karola w jakim szpitalu się leczysz

  • W Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie

  • 6 lat temu

    Nala - ja tez sie z Tobą cieszę i życzę Ci dużo dużo zdrowia.

  • 6 lat temu

    Żeby się starać o rentę to trzeba pół roku zwolnienia bez przerwy czy może być z przerwami to zwolnienie.

  • 6 lat temu

    bo jak na przykład ktoś wróci do pracy i nie da rady jak ma ciężką pracę to doliczą to wcześniejsze zwolnienie czy trzeba znów pół roku 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat