Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Dora - wystarczy, że wiemy u kogo leczy się Ageha :) wczoraj długo o tym rozmawiałyśmy :)

  • Ageha - ale nie przenoś się jeszcze teraz!!! Jeszcze wspólna  kawa we Wrocławiu i jakieś jedzonko wspólne na spokojnie!

  • 6 lat temu

    Nala, zakladam, ze przez pol roku jeszcze nie zdążę się przeniesc, robię rozeznanie ;) takze kawa niejedna nas czeka!

  • Ageha - mój M. leczy się w Poznaniu na Szamarzewskiego u dr B., przenieśliśmy się z Leszna - załatwiał głównie to lekarz właśnie z Leszna, czekaliśmy ok 3mies. Nie narzekamy choć pan doktor przyjmuję tylko raz w tyg na NFZ i to do ostatniego pacjenta. M. raz wychodził o 24.30 ochrona mu drzwi otwierała...

  • Ageha - ufff bo się wystraszyłam że ledwo co Cię poznałam to już mi uciekniesz :)

  • Dzień Dobry

    Nic mi się nic nie chce :( nóżka mnie boli i chcę już wiosnę i słońce i ptaszki na drzewach ćwierkające 😊

  • Wiosna....... taka różowiutka mi się marzy 😊

  • 6 lat temu

    pomarzyc kochana można😊😉 a póki co niech ta zima będzie teraz a nie wiosną dopiero😣

  • 6 lat temu

    ja tez marze! Jak bedziemy marzyć razem, to może wymarzymy szybciej :)) dzis pozwolilam sobie, wbrew zakazom, na dziki sad sliwkowy alkoholowy i tak myślę, czy ktoś wie, czy sprycel lub tki mogą wpłynąć na oslabienie kosci? Wlasnie odebralam wynik mri nadgarstka i okazało się, że wczesniej posejrzewana torbiel kosci, to nadzerka drazaca kosc z obrzekiem szpiku. Całe życie uzywam aktywnie tego nadgarstka- dużo gotuje, maluje, rzezbie, lepie i dużo klikam myszka i dzialam na tablecie graficznym. Mocno jest obciazony, ale żeby az tak sama z siebie dziura w kosci? 😂

  • Ageha............ hmmmm......... kurde nie wiem sama.......... w sumie sprycel jest zdolny do wszystkiego hahahaha to może i tak Ci rączkę popsuł



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat