Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Misiek witam cię w gronie.Masz rację 50 lat to trochę mało.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i pozytywnego myślenia
  • Iwoska - mając takiego synusia wnuków będziesz miała na pewno ślicznych :D ale masz racje, dajmy F. dorosnąć hahaha Właśnie oglądałam nasze zdjęcia z Kazimierza i tak mi się miło zrobiło :D :D :D
  • A ja wczoraj byłam u pulmunologa. Jechałam jak na wyrok, biegunka z nerwów, opis okropny płuc w rękach miałam a tu zaskoczenie! Lekarz ocenił moją spirometrię na szóstkę! Radiolog źle odczytał moje prześwietlenie płuc. Dowiedziałam się od radiologa, że moje płuca już w pewnym miejscu umarły a tu Ci niespodzianka!!! Pulmunolog oglądał płytę z płucami i wzdychał, że takie ładne. Zatem Agnieszko, Sierotko, Iwoska - możemy nadal jeździć i gdzieś tam pomaleńku się wspinać. Co prawda jak moja kardiolog zobaczyła zdjęcia z Kazimierza - zdjęcia na tej górze, to myślałam, że mi nogi z pupy powyrywa, ale cieszyła się razem ze mną, że dałam radę. To co - teraz zjazd miał być u Darka haha
  • U nas burza, ciemno się zrobiło, ale niech pada, trawa prawie biała taka sucha. :P Tak mnie na wspomnienia wzięło.... Iwoska podziękuj mężowi za zdradzenie przepisu na kawę bananową. Teraz się właśnie z tą kawą zaprzyjaźniłam :D :D :D
  • Co to za specyfik ta kawa bananowa,a może przepis? Pozdrawiam
  • Jadwigap - no chyba Iwoska powinna napisać przepis :D :D :D hahaha bo to w końcu pomysł Jej męża haha Ale na pewno Wam zdradzi tajemnice pyszności. Ja robię byle jak bo mi się zbytnio nie chce i ciągle zapominam banany mrozić. Blenderuje banany z małą ilością kawy, dodaje zimnej wody trochę i zimnego mleka. Do tego kostki lodu. Ostatnio dodałam też gałkę lodów śmietankowych. A na wierzch wycisnęłam bitą śmietanę w sprayu. Czasami szczyptę cynamonu :D
  • Wow ❤ najlepsza kawa na świecie bo ze szczyptą miłości od mojego męża ☺ a tak poważnie: mrozimy banana pokrojonego i skropionego cytryną parzymy kawę i chłodzimy, miksuję banana z kostką lodu zalewam kawą dolewam mleko wrzucam lód ewentualnie gałkę lodów i bita śmietanę posypujemy kakao lub cynamonem i gotowe ☺ nala123 dumna jestem z twoich płuc ☺ niestety moja wątroba nie jest tak miła i ma się gorzej (bilirubina 3.7) ale zobaczymy co w czwartek powie moja lekarka - chyba doczekam zmniejszenia dawki albo ze 2 tygodnie wolności od leków trzymaj kciuki :-)
  • Własnie dziś odebrałam pierwsze pudełko Tasigny ... :P .. No coż, życie toczy się dalej :)
  • Iwoska - moje płuca dziękują za miłe słowa :D :D :D Mam ogromną nadzieje, że w końcu ktoś podejmie decyzję w twoim przypadku i zmniejszą Ci dawkę Tasigmy, co sprawi ulgę Twojej wątrobie!!! Wiesz, że życzę Ci tego z całego serca!!!!!! No ja nadal ufam mojemu olejowi z ostropesu, 10 litrów przywiezione z Niemiec chyba wystarczy mi na jakiś czas. Piję go teraz dużo razem z pomidorami malinowymi. Pychota.
  • Madzialenko .......chyba trochę się pogubiłam...... przeszłaś z gliweku na Tasigme???


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat