Rak piersi

13 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Witaj Basiu - jutro od samiuteńkiego rana trzymam kciuki za Ciebie. Jak dojdziesz do siebie choć trochę to daj znać - będzie dobrze:)) Wszystkiego najzdrowszego:))
  • Hej Dzoana92 _ fajne wiadomości - trzymajcie sie cieplutko razem z mamą= pozdrówka:))
  • 2 lata temu
    Witam !jestem juz po operacji 4 dzień ,na razie jako tako ,ale myslę że bedzie ok
  • 2 lata temu
    dziękuję za wsparcie:)>)>)
  • 2 lata temu
    Basiu i jak po kilku dniach ?
  • 2 lata temu
    Boli szew najbardziej pod pachą,mam jeszcze dren
  • 2 lata temu
    Dużo Ci chłonki schodzi?
  • 2 lata temu
    Basiu najważniejsze, że już po wszystkim! W przypadku mojej mamy pamiętam, że czas od diagnozy do operacji był najtrudniejszy. Oczekiwanie, niepewność i świadomość, że to cholerstwo siedzi w człowieku. Po operacji będzie już tylko lepiej! Trzymam mocno kciuki, żebyś jak najszybciej doszła do siebie. :) W przypadku mojej mamy sporo ćwiczyła z ręką (gimnastyka w domu, np. podnoszenie kijka od nart jak najwyżej się uda obiema rękami nad głową itp.), masaże. Trzymaj się i wszystkiego dobrego, odzywaj się tu do nas! :)
  • 2 lata temu
    Basiu na stronie faqrak.pl są filmy z ćwiczeniami rehabilitacyjnymi
  • 2 lata temu
    Cześć Dziewczyny ! Długo tu nie byłam, zajrzałam i nie wiem co powiedzieć. No kogo jak kogo, ale Ciebie Basiu to nie spodziewałam się spotkać w roli osoby powtórnie namaszczonej. No jak widać przeciwnika nie można ignorować. Basiu - dałaś radę wtedy , dasz radę i teraz!!! Tak jak dziewczyny piszą - Kto jak nie TY! Czekam na wieści od Ciebie!!!! Pozdrawiam wszystkie Wojowniczki


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat