Rak piersi

13 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 2 lata temu
    witam kochane wojowniczki!!!!14 lat minęło i jest znowu,niewiem czy chcę ,nie wiem czy mam na to siłę by walczyć znowu z gadem????
  • 2 lata temu

    cześć wszystkim . Wałcz! Też miałam chwile słabości . Po 13 latach od raka piersi przypaletal się rak nerki od lutego br. Teraz mogę odetchnąć do kolejnego TK w 22r. Pozdr wszystkie walczące ♥️💪

  • 2 lata temu
    Trzymaj się -super info!
  • Hej, hej Basieńko!!! Pewnie powiesz - głupie gadanie - ale jak nie Ty to kto??? 14 lat nowego życia do czegoś zobowiązuje. Nie umiem sobie wyobrazić, jak się czujesz, ale musisz i CHCESZ się wziąć za bary z tym dziadostwem. Bardzo długo tu nie zagladałam, ale dzisiaj mnie tu coś ciągnęło, żeby zajrzeć. I będę tutaj - dla Ciebie nasza wojowniczko?założycielko:))) Wszystkiego najzdrowszego:))
  • 2 lata temu
    Dziękuję za słowa wsparcia,może spróbuje walczyc ,ale mam juz 67 lat w pazdzierniku zmarł mój mąz po rozleglym udarze ,nie wiem czy warto walczyć!!!!!!!
  • Basiu - zawsze warto walczyć o życie. Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego męża, z ale życie toczy się dalej, z jakichś powodów Bóg/ Siła Wyższa postanowiły abyś jeszcze raz stanęła do walki. Pamiętaj, nie każdy może mieć 67 lat, a Ty możesz i CHCESZ mieć jeszcze więcej prawda? Nikt z nas nie wie co go jeszcze czeka w życiu, jakie zadania ma do wykonania, jakie cudowne chwile do przeżycia. Zawsze warto - do ostatniego tchnienia. A zatem Basieńko - do roboty:))) Wszystkiego najzdrowszego:))
  • 2 lata temu
    (:(:
  • 2 lata temu
    witam!widze ze malo juz tu kto zagląda,ale postanowiłam walczć.14 lutego mam amputację drugiej piesi ,trzymajcie kciuki ,po wszystkim się odezwę.mam nadzieje,
  • 2 lata temu
    Cześć Basiu! Ja tutaj raz na czas zaglądam! Trzymaj się moja Kochana, myślę o Tobie i będę się o Ciebie modlić! My obie z Mamą byłyśmy na kontroli kilka dni temu (ja na USG, Mama na mammografii), na szczęście u nas ok. Myślimy o Tobie Basiu i głowa do góry! Będzie dobrze! Czas od operacji jest najtrudniejszy.... Potem będzie już tylko lżej. Tulimy Cię mocno! :)
  • 2 lata temu
    czas DO operacji* miało być :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat