Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • bez wątpienia

    często stres to zły doradca

  • https://faqrak.pl/forum/post/l...

    Organizujemy się i jedziemy pokazać gdzie jest miejsce raka dolączcie do nas zapraszamy ☺

  • 5 lat temu

    witam 

    Jest ok 

  • Super Jola!!

  • 5 lat temu

    Czy któraś z Was maiła coś takiego jak mammografia spektralna?

  • 5 lat temu

    To jest w pewnym sensie połączenie mammografii i rezonansu magnetycznego. Wykonuje się na aparacie mammograficznym a pacjentka otrzymuje kontrast dożylny i obraz jest taki jak w z rezonansu magnetycznego.

  • 5 lat temu

    witajcie

    Pewnie , ze zly doradca ale emocje i lek zawsze gora .

    Jesien tego piekna , sucho jest dlatego zlota.Trzeba korzystac z zycia , zyc chwila ,otaczac sie pozytywnymi ludzmi , a zlym mysla a kysz.Buziaki sle i pozdrawiam.

  • 5 lat temu

    Hyundai nie wiem jak zacząć wiem że nikt tu już długo nie piszę ale szukam mega pocieszenia.....

    29 ,10 zrobiłam kontrolne USG piersi bo coś mnie pobolewala mocniej zwłaszcza przed okresem prawa pierś i tak świat mi się załamał tego dnia cytuje coś tam jest guz ale nie wygląda to bardzo źle spokojnie trzeba iść do onkologa na biopsję ale opis badania już nie jest spokojny guz 9x5x8 hipoehogeniczny nieregularny obraz sugeruje zmiana dysplastyczne lub npl.... 

    Ba tego samego dnia zrobilam test ciążowy dodatni.....

    Masakra jakaś zwłaszcza że dopiero co wygrałam z rakiem tarczycy i myślałam głupio że na długo mam to za sobą a tu dramat podwójny mój ciąży i męża i córki 4 letniej nie daje rady 13 mam być w Gliwicach ale nie wiem jak przetrwać do tego czasu

  • Ewciu kochana miałaś te badania i co, jakie wieści?

    Ściskam Cię mocno, głowa do góry!!! Musisz myśleć pozytywnie, bo właśnie dlatego, że masz dla kogo żyć, nie powinno Ci zabraknąć tej motywacji. Jesteś młoda, piękna i silna. Daj znać co i jak, proszę

  • 5 lat temu

    niestety ciąże straciłam.... wyniki biopsi iok jestem juz po usunięciu guzka i tez wyniki ok



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat