Rak jajnika

14 lat temu
Zachorowałam w lipcu tamtego roku.Był to szok,do konca nie wierzyłam,ze mnie to spotkało.Zaczęło sie nagle.Całe zycie zdrowa jak ryba.Póżno,jak zwykle przy I ttym raku pózno.I tutaj zaczyna się moje forum.....Dlaczego tyle krzyczy się o raku piersi,o raku szyjki macicy,a o raku jajnika nic.Mamy profilaktyczne badania cytologiczne,mamografię,a o badaniu CA 125 nikt nam nawet nic nie mówi.Przecież o raku jajnika mówi się(dzisiaj to wiem)"cichy zabójca".Dlaczego ma tak znikomą wyleczalnośc.......Jego wykrywalnośc jest w 3,4 stadium,wiadomo co to znaczy.....Nikt nam kobietom nie mówia by profilaktycznie badac sobie krew,bo to jest jedyna szansa aby uchwycic go szybciej.I wbrew pozorom choroba ta nie dotyczy kobiet tylko po40-tce.Umierały przy mnie dziewczyny,które miału niespełna 20-cia lat.Czy na prawdę w naszym kochanym kraju nie możemy zrobic nic,aby uświadomic przynajmniej kobietom co może im grozic?Ja przeszłam cięzką operacje,dzisiaj jestem zdrowa i wierzę,że tak zostanie.Wiem,że to moja siła mnie pcha do przodu.Tej siły życzę każdemu
26202 odpowiedzi:
  • kolejni ministrowie obiecują  brak kolejek  a wychodzi jak zwykle, nóż się w kieszeni otwiera

  • Dziękuję... za odpowiedzi te tutaj i na priv,  idę poruszyć niebo i ziemię, bo poruszę, niezależnie jak będzie, bo strasznie kocham... 

  • 6 lat temu

    Czarnaq

    Przestan zasmiecac to forum jakimis pioseneczkami, to nie jest forum muzyczne. 

    I przestan zasmiecac to forum pisaniem na temat innej choroby niz jest poswiecone, to jest forum o raku janika a nie o chorobie Twojego taty.

    Zasmiecasz forum.

  • Milly! Odrobinę empatii!!

  • 6 lat temu

    Nie kazdy ma ochote na durne pioseneczki w tak powaznym temacie.  A forum jest o raku jajnika. 

    Wpis edytowany dnia 14-04-2018 15:30 przez Milly
  • 6 lat temu

    Milly, dopiero co się zarejestrowałaś na tym forum, a już zachowujesz się tak, jakbyś była jego administratorem. My tu rozmawiamy nie tylko o naszych chorobach, ale o innych problemach też. Czy to jest złe?

  • 6 lat temu

    To jest forum i moge napisac co mysle, wyrazic moje zdanie. Nie podoba sie to nie czytaj albo zaloz sobie swoje prywatne forum gdzie bedziesz pisac o pieczeniu ciasta. A to forum powinno byc merytoryczne. 

  • 6 lat temu

    Pani czarna o raku trzustki powinna pisac w odpowiednim dziale. Po to forum ma dzialy by sie ich trzymac.

  • 6 lat temu

    Agnieszko, oczywiście, że to troll albo osoba wyjątkowo źle wychowana. Pierwszy wpis i zamiast zacząć od przedstawienia się i przedstawienia problemu, zaczyna od krytyki i pouczania. Sobie przyznaje prawo do pisania, co jej się żywnie podoba, ale innym tego zabrania.

    Milly, co do jednego, masz rację! "Nie podoba sie to nie czytaj albo zaloz sobie swoje prywatne forum gdzie bedziesz pisac o pieczeniu ciasta" albo np.: dobre rady, jak być niegrzeczną.

    Ciekawe, czy na tym Milly zakończy swoją aktywność na tym forum, czy jednak będzie ciąg dalszy, ale już merytoryczny.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat