Przewlekła białaczka limfatyczna u osób "młodych"

13 lat temu
Witam! Założyłam ten temat, bo na PBL chorują prawie wyłącznie osoby starsze. Jest to nieuleczalna postać raka układu limfatycznrgo (w oststeczności stosuje się chemioterapię, która często przynosi więcej szkody, niz pożytku), U mnie zdiadnozowano PBL w wieku 47 lat, czyli ponad 3 lata temu. Niestety od pwenego czasu nastapiła szybka progresja choroby. W przyszłym tygodniu mam badania kontrolne, po których zapadnie decyzja o ewentualnym rozpoczęciu chemii. Nie muszę pisać, jak sie czuję i co przeżywam. Poszukuję osób z PBL w zbliżonym wieku, aby mieć z kim wymienić doświadczenia. Kilkuletni okres przeżycia, jaki daje ta choroba, to dla osób w podeszłym wieku stosunkowo dobra perspektywa, co innego dla tych, którzy dopiero zaczęli swoje majwiększe zyciowe osiągnięcia. Wiem, że takich osób jest bardzo niewiele, ale mimo to liczę na odzew. Trzymajmy się, razem będziemy silniejsi! Małgorzata
3283 odpowiedzi:
  • a wogóle to wspaniale cię znowu słyszec  naszRafał nic sie nie odzywa

  • 5 lat temu

    nooo.Nalucha.bo już chciałam.cie popieprzyć żeś o nas zapomniała tu na forum.😆

    Baaaardzo nam Ciebie tu brakowało.tej twojej szczerości i serca dla wszystkich.😉

    Bogu dzięki żeś wróciła. 😋

  • 5 lat temu

    powiem wam.kochani.ze faszeruje się ksiegami o tematyce chorób hematologicznych.mam koleżankę pielęgniarkę i ona dostarcza mi towar z biblioteki medycznej i.....coś mi się wydaje że njuz niedługo będę mogła was leczyć hahahaha 😂 

  • Moni zopisuje sie w kolejke kiedy pierwsza wizyta 

  • Dziękuje kochani za te słowa!! Wierzcie - mi tez Was brakowało - ale co dobrego mogłam Wam napisać jak sama straciłam chęci i wiarę.

    Ale wracam na prostą i wiem, że dzięki Wam mi się uda!!!

  • Moni1 - nie ma szans abym o Was zapomniała!!!

    A jak książeczka od profesora?? Chwaliłaś się, że wygrałaś??? Zwariowana Ty kobieto. Ucz się ucz :) jak mnie lekarz wkurzy to przyjadę do Cb na konsulacje

  • Cichy - a co do bigosu - uściskaj ode mnie żonę!!!

  • Nala, jak to dobrze, ze wrocilas :) Brakowalo Twojego szalenstwa i optymizmu. Teraz rozumiem Twoja ucieczke i brak motywacji do czegokolwiek. Ciesze sie, ze najgorsze za Toba i jest lepiej! A my w miare naszych mozliwosci podtrzymywalismy forum pbl, ale bez Ciebie to nie bylo to samo!!

  • Qwert co tam u mamy

  • nala123 napisał:

    Cichy - a co do bigosu - uściskaj ode mnie żonę!!!

    uscisnołem bardzo mocno a w nocy uscisne drugi raz




Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat