Jak zdiagnozować chłoniaka? Upływa cenny czas...

7 lat temu
Witam, mam problem otóż jestem zmartwiony swoim stanem zdrowia i nie chcialbym czekać i słyszec od lekarzy "ze przejdzie, ze to infekcja itd" tylko wdrozyc szybką diagnostykę zeby w razie wypadku (oby nie) zacząć jak najszybciej leczenie. Moje objawy to: -powiekszone wezly chlonne na USG, najwiekszy ma jak na razie 16mm -guzek na szyi , twardy, niebolesny, na takim sciegnie szyi -stany podgorączkowe - rano jest w miare ok, potem mi coraz zimniej, wieczorami mocno mi zimno a w nocy mi ciepło, normalnie -poty nocne -swędzenie ciała Nie chcialbym zwlekać z tym zeby moj stan sie nie pogorszył. Wiem, ze lekarze beda czekać az mi urosnie guzek by zgodnie z ich wytycznymi nadawal sie do wycinki. Chcialbym wdrozyc juz jakas diagnostyke zeby nie stracić cennego czasu :( Pozdrawiam i zycze duzo, duzo zdrowia. Dziekuje za pomoc.
3 odpowiedzi:
  • Witaj .bardzo mądre podejście do sprawy ,pytanie :na czyje zlecenie masz zrobione USG?jeśli lekarza to idź z nim do niego ,jeśli zrobiłeś sobie sam to tym bardziej idź z wynikiem USG do rodzinnego ,a jeśli on zbagatelizuje Twoje objawy smaruj do onkologa ,nie bój się raka za pewne nie masz a ten lekarz powinien rozwiać wątpliwości. Taki powiększony węzeł i te objawy co masz mogą być przyczyną wielu innych problemów w organizmie ,nie związanych z rakiem.To ze w tytule piszesz o chłoniaku,świadczy o tym ,ze przeczytałeś w necie .NIE CZYTAJ NETU PRZED WIZYTĄ U LEKARZA ,ponieważ doczytasz się ,ze juz tak naprawdę nie żyjesz ;)powodzenia i skrobnij nam po wizycie u lekarza. Pozdrowionka :D
  • Sierotka dobrze prawi :) Jeśli lekarz rodzinny w Twojej okolicy zbagatelizuje sprawę, to wybierz się do poradni onkologicznej. Nie trzeba mieć tam skierowania, wystarczy się zapisać na jakiś termin. I daj znać po wizycie co i jak :) Będzie dobrze :)
  • Tymbark92 co u Ciebie ?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat