Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Patka, już w domu?
  • cudownych chwil w domku życzę :**
  • hej Patka, co tam słychać?
  • Witaj Patka32 cieszę się razem z tobą a tym drenem to się nie przejmuj ja miałam dwa i dwie buteleczki mi dyndały przez trzy tygodnie.Buteleczki zmieniałam sobie sama,bo w szpitalu udzielili mi instrukcji obsługi.Wszystko będzie dobrze jesteś twardą i silną kobietą i pokonasz tego gada .Pozdrawiam serdecznie :D <3
  • łąpanie dołów to bardzo normalne ale to też mija:) ściskam was dziewczyny:))
  • i coś wiadomo dzisiaj? Patka?
  • Cześć Dziewczyny! Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. 2 lata temu prowadziłam walkę ze skorupiakiem, czy wygraną? Okaże się, bo pole bitwy ciągle jest z tyłu głowy. Dziś jestem mamą niemal miesięcznego chłopczyka i gdyby ktoś na początku mojego zderzenia się z rakiem powiedział mi, że to kiedykolwiek będzie możliwe to bym nigdy nie uwierzyła. Urodziłam zdrowego, pięknego synka, który dostał 10/10 w skali Apgar! To mój cud, moje szczęście! Mam problemy z karmieniem piersią (karmię jedną i dokarmiam mlekiem sztucznym), bo w tej chorej nie udało się wzbudzić laktacji, ale przecież jest mnóstwo "butelkowych dzieci" i rozwijają się super. Pozdrawiam wszystkie walczące! Nie poddawajcie się! Życie bywa zaskakujące i warto stoczyć o nie walkę! Pozdrawiam Iwona
  • Ocywiście, że pamiętam iwonazm:)) Cieszę się, że się odezwałąś, takie wpisy wielu z nas daja ogromną nadzieję zdróka kochana i niech ten mały chłopczyk rozwija się pieknie, na sztucznym, czy na prawdziwym - miłości to mu na pewno nie zabraknie:)) ściskam najmocniej i najserdeczniej
  • ojej, to rzeczywiście pech! ale jak mus to mus :**
  • Witajcie kochane dziewczyny:))) Dawno sie nie odzywałam, ale co dzień "zaliczam" nasze forum. I co widzę???? - niezawodną jak zawsze Rybenkę - mocniuchne buziole:))) - niezłomną i twardą śląską "babę"Ewunię Kozieł:)) - pełną dobrych rad i pomocy Monikę74:)) - moją osobiście poznaną i ulubioną Andzię:)) - zdrowiej, zdrowiej - powolutku wykluwamy nastepne spotkanko!!!!, i............naszą świeżutką Patkę32, po której wpisach widzę, że gad nie ma u niej żadnych szans - tak trzymaj Patko - jesteś bardzo dzielną osóbką:))) Ale - wybaczcie kochane - do przerwania milczenia skłonił mnie dawno nie widziany wpis Iwonki:))) KOCHANA - nawet sobie nie wyobrażasz jak mi się uśmiechnęła micha po przeczytaniu Twojej cudnej wiadomości!!!!! Wielkie gratulacje mamusiu:))) tak właśnie działa życie - jest ono po prostu niesamowite!!! Odzywaj się Iwonko choć paroma słowami - zawsze będę czekać na nie;))) Wszystkiego najzdrowszego dziewczynki:)))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat