Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • szybko zleci dbaj o siebie :*
  • trzymam kciuki, napisz po badaniu:*
  • Marta83 procedura przyjęcia na oddział trwa kilka godzin.Trzeba być rano ok.godz.7 w laboratorium aby oddać krew do badań(jeśli masz skierowanie na takie badania). Musisz się zarejestrować i pani z rejestracji Cię pokieruje.Zalecenia do badań mają w komputerze. Następnie udajesz się na piętro najprawdopodobniej VI i tam oczekujesz na badanie lekarskie i przyjęcie na oddział.To trwa do 4 godzin lub dłużej bo wyniki badań muszą spłynąć do lekarzy. Obiadu nie dostaniesz,ale możesz sobie coś kupić do jedzenia na parterze. Nie zauważyłam żeby ktoś z rodziny zostawał na noc, ale do godz.22 można przebywać na oddziale lub w świetlicy. Ja nie zabierałam żadnego jedzenia tylko napoje i owoce oraz coś słodkiego. Jest czajnik można zrobić sobie kawkę lub coś innego.Jest lodówka więc można wziąć coś do jedzenia (podpisany pojemnik). Atmosfera bardzo przyjemna, fajne pielęgniarki. Wypisy są też w soboty.Należy to zgłosić lekarzowi. Trzymaj się i nie stresuj. <3
  • Marta83 pobyt 2-3 dniowy na początek bo trzeba wykonać szereg badań.Kolejne chemie niekoniecznie wiążą się z pobytem na oddziale.Były panie, które po otrzymaniu chemii wracały wieczorem do domu.Zależy to od schematu podawania chemii. :)
  • kucja 15 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :)
  • Patka, wspaniałe wiadomości a raczek malutki ale się cieszę :** <3
  • Tak Patka32 już tyle masz za sobą ,teraz to już poleci z górki.Pozdrawiam serdecznie B)
  • Patka32 tak trzymać :)Życzę powodzenia wszystko będzie dobrze ,grunt to pozytywne myślenie. :) <3
  • no piękna wiadomość sprawy wyglądają bardzo dobrze najpiekniejszego weekendu w dmu zycze, i nie myśl o poniedziałku!!
  • Patka32 bardzo dobra wiadomość B)Odpoczywaj i zbieraj siły do dalszego leczenia.Jesteś silną kobietą i dasz radę.Pozdrawiam B) <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat