Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • to wspaniale, że od razu wsadzą Ci implant:))) oczywiście, najważniejsze jest, że sie raz na zawsze pozbedziesz dziada! Bede pamiętac w e środę o Tobie:)
  • bardzo normalne chociaż ja operacji w ogóle się nie bałam byłam chyba w strasznym szoku odezwij się, jak dasz radę, ze szpitala :**
  • będę pamiętała:) pamiętaj, jutro juz najgorsze będzie za Tobą! :**
  • Cześć dziewczyny. Mam do was miliony pytań. W czwartek mam się zgłosić na oddział w Gliwickim Centrum Onk. chemioterapia w oparciu o taksany. Napiszcie jakie miałyście doświadczenia, miałam już podawaną czerwoną więc najgorsze chyba już za mną, przynajmniej mam taką nadzieję. Jak to wygląda w Gliwicach, wiem że 1 raz zostaje się na 3 dni potem na 2. Tylko czy po pierwszym razie wypuszczą mnie w sobotę czy będę musiała czekać do poniedziałku? Jak to wszystko wygląda, takie przyjęcie na oddział, nie powiedzieli mi o której godzinie mam przyjechać, ja też z tego szoku nie dopytałam. Czy mam zabrać pełną wałówkę z domu czy coś dadzą, czy wogóle będę w stanie jeść? :) Czy na oddziale będzie mógł być ze mną mąż czy będę sama? Proszę Was kochane o jakieś wskazówki.
  • Andziu, cieszę się, ściskam:) Patka, dobrze, że piszesz, odpoczywaj teraz Marta, po czerwonej to juz lajtowo będzie na inne pytania nie umiem odpowedzieć
  • bardzo dobre wiadomości Patka, w domu to same ściany leczą:)
  • Patka32 cieszę się razem z tobą że już nie masz tego gada teraz szybko wrócisz do zdrowia i wszystko będzie dobrze :)Pozdrawiam serdecznie <3
  • tego się trzymamy, zrowia:) Jesteś patko wspaniałą dzielną silną dziewczyną, widać, że łatwo się nie poddajesz i dodaje to siły innym :*
  • Patka zastanawiałam sie pisząc, że jesteś dzielna sama nie lubiłam takich określeń, ale tak naprawdę się czuje te dzielność co nie znaczy, ze nie ma chwil załamania ileż mam za soba przelanych łez czarnych mysli ale mimo tego idziemy i walczymy Buziaki kochana
  • moja kochana, tulam mocno i ściskam najserdeczniej jesteś juz w domu? :**


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat