Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Może i ja dorzucę swoje trzy grosze, nie miałam jeszcze operacji ale jestem już po 4 czerwonych i jednym docetaxolu, i tak jak dziewczyny piszą to jest na 100 % prawda że po każdej chemii człowiek jest coraz słabszy dlatego żeby sobie pomóc trzeba dać szansę organizmowi żeby się regenerował przed następną trucizną, czyli odpoczywać, a praca cóż bardzo wazna ale nabyta, zycie jest tylko jedno. Pozdrawiam serdecznie.
  • wiadomo, lęk o utratę pracy też nie jest nieuzasadniony ale czasem się sprawy przerysowuje i nie jest tak źle a zdrowie i zycie najważniejsze
  • Pływam sobie dziś spokojnie w basenie, rehabilituję lekko ułomną rękę, a tu czuję jak moje silikonowe wypełnienie stroju kąpielowego, się odkleja. Tysiąc myśli i ta jedna najważniejsza: jak wypłynie ze stroju to dam nura pod wodę i się nie przyznam do pływającej zabawki! Potem przeszłam do czynów; awaryjnie wyskoczyłam z basenu. :) Moja replika, na szczęście, wykorzystała przyciąganie ziemskie i przesunęła się lekko w dół. :) Miłego dnia wszystkim życzę!!!!
  • :DDD agrawką sobie przypnij :ppp
  • :) Rybenka - do stroju czy...kolczyk?
  • a to jak sobie tam uważasz :p
  • Witajcie, jestem tydzień przed następną chemią, musiałam dzisiaj usunąć zęba, chirurg zaszył dziąsło na wszelki wypadek i mam antybiotyk, oby się dobrze skończyło. Pozdrawiam Was wszystkie
  • A mi moja lekarka zabroniła wizyt u dentysty :/ To jak to jest?
  • Chyba według przysłowia: co kraj to obyczaj. Ja też miałam zapowiedziane, że jakieś zabiegi "na zębach" mam wykonać przed chemiami - co zresztą uczyniłam. Mało tego - jak poszłam do swojego dentysty - mówiąc mu o tym, że leczę się onkologicznie i jestem przed chemią - on też mi powiedział coś takiego, że dobrze zrobiłam, przychodząc wcześniej, bo w trakcie chemii nie przyjąłby mnie - wyjątek: ból. Na tym forum niejednokrotnie spotkałam się z sprzecznymi wytycznymi odnośnie sposobu życia, diety itp. rzeczy.
  • bo w gruncie rzeczy nie do końca wiadomo co można a co nie, trudno zrobic badania


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat