Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • no zdecydowanie wolę spozywać paszczą, w żyle brak kubków smakowych :pp to trzymam za słowo w sprawie AA albo załozymy specjalne AA dla pacjentów onkologicznych?? jednak wolę jak sponiewieranie nie kończy się nad muszlą czego i wszystkim życzę :ppp miłego weekendu kochane dziewczyny, jak najwięcej uśmiechu!
  • ostryga7 potrafisz rozbawić.Fajne te Twoje wpisy.Od razu czujemy się lepiej. Tego nam trzeba. Pisz, pisz i rozbawiaj nas do łez. Ja po mammografii.Cycuszek lewy bez zmian.Nieliczne mikrozwapnienia.Dół pachowy i blizna po zabiegu piersi prawej bez odchyleń. Teraz skupiam się nad drugim intruzem.On trudniej się leczy. Pozdrawiam. Słoneczko zaświeciło i od razu nastrój lepszy.
  • Stoi na stacji lokomotywa, ..... i pot z niej spływa: .... Stoi i sapie, dyszy i dmucha, Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha: Buch - jak gorąco! ....! Puff - jak gorąco! .... Już ledwo sapie, już ledwo zipie, A jeszcze palacz TAMOXIFEN w nią sypie. :) Wizjoner z tego Tuwima !!!! Kucja! świetnie! Wynik mammografii jednoznacznie świadczy o tym, że ...przestałaś karmić piersią!!! :). Jeśli chodzi o tego drugiego Twojego intruza - to jakiś karierowicz, który naczytał się , że d..a rządzi światem i zajął wygodną pozycję. Szybki wjazd na górę , błyskawiczny upadek. Nie takim mocarzom podstawia się haki!!!! Dasz radę!!!! Dziewczyny właśnie nalałam sobie łyka malibu w celu znieczulenia stawów po moim ukochanym specyfiku - tamoxifenie. Drugi "gul" piję za Was -wiadomo w jakiej intencji!!!
  • 9 lat temu
    Świetne ostryga:)!!!
  • mrteacher - jak się kochana czujesz po chemii? andziapolska - moja Mama Tamoxifen bierze od grudnia 2013 czyli niedługo stykną 2 lata. Nie ma wprawdzie objawów jak Ty (bolących stawów), ale np. ma uderzenia gorąca, czasami jest jej wieczorem niedobrze i nastrój też bywa zmienny, choć nie wiadomo czy to ma związek z zażywaniem Tamoxifenu.
  • Witajcie. Potrójna dawka docetaxolu + neulasta zamieniły mnie w koszmar, nie mogę się opamiętać od soboty wieczorem tak wszystkie gnaty i pazurki bolą. Przy sterydach było w porządku myślałam ze tak zostanie, ale się omyliłam. No ale może jutro będzie lepiej, pozdrawiam Was serdecznie.
  • Danusiu! Postaraj się przespać ten czas. Męki po tych specyfikach trwają około tygodnia! Jeśli nie masz nic na sen, to poproś przy wizycie u lekarza o jakieś psychotropy. Jesteśmy z Tobą. Mrteacher odezwij się!
  • Ja dzisiaj dostanę Neuplastę więc będę miała towarzystwo Danusiu do narzekania , bo ja też to tak przechodzę. Życzę dużo zdrówka i serdecznie pozdrawiam i przesyłam dużo buziaczków Ewa.
  • Dziękuje Wam dziewczyny za wsparcie, neulasta i docetaxol dały mi popalić równo ,ale już jest ok, morfologia kontrolna z wczoraj wyszła b.dobrze, mam jeszcze 2 tygodnie na regeneracje przed drugim taxolem.Pozdrawiam Was Wszystkie bez wyjątku.Buziaki
  • Ewa, Danusia, narzekajcie, cudownie, że jest gdzie :) ściskam i samopoczucia jak najlepszego zyczę!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat