Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 9 lat temu
    Mam pytanie- czy wiecie jak często można robic rezonans magnetyczny piersi?
  • Wyrazy współczucia dla męża od Gosi.Bardzo mi przykro , była taka młoda i pełna życia.
  • Gosiu spoczywaj w spokoju , Panie Boże przyjmij naszą Gośkę do Twoich zastępów i daj jej spokój duszy.
  • Sylwunia - bardzo, bardzo, bardzo się cieszę, że u Ciebie czysto! Gratulacje kochana! :)
  • Hej dziewczynki - ja też trochę podniosę nastrój - i u mnie czysto, mikrozwapnienia się potwierdziły (zresztą biopsja mammotomiczna je usunęła) - nastepna kontrola w grudniu przed świętami:)))
  • olusia, bardzo, bardzo sie cieszę jak w zyciu, dobre złe wiadomości są pprzeplatane z dobrymi....
  • Olunia - ja również bardzo się cieszę kochana, gratulacje! :) Mam przy okazji pytanko, moja Mama jest po mastektomii prawie 2 lata (w grudniu dwurocznica) i właśnie kilka tyg. temu wykryto w drugiej piersi mikrozwapnienia. Czytałam, że mogą one przerodzić się w nowotwór itp., ale z drugiej strony lekarz kazał kompletnie się tym nie przejmować i przyjść na kontrolę dopiero za 4 miesiące. Czy faktycznie nie ma się czym przejmować? Jak można usunąć mikrozwapnienia albo zapobiec ich przemianie w coś gorszego?
  • Dzięki dziewczynki:))) Dzoano - moje mikrozwapnienia, jak tylko je pokazała mammografia i dodatkowo usg, lekarz od razu postanowił usunąć i zbadać poprzez wykonanie biopsji mammotomicznej, Trudno mi coś wiecej powiedzieć na ten temat , bo wobec mnie wykonano taką procedurę.
  • Witajcie dziewczyny. Dawno nie pisałam.Z wielkim smutkiem odbieram wiadomość o odejściu Gosi. To takie niesprawiedliwe. Żegnaj Gosiu.Pozostawiasz pustkę, ciszę i wspomnienie.Niech Bóg ma Cię w opiece. Jutro mija 2 lata od mastektomii piersi prawej.Jestem na hormonoterapii - Egistrozol. 10 września mam mieć mammografię.Rok temu były w piersi mikrozwapnienia.Zobaczymy co teraz badanie pokaze.Mam cykora, bo mam HER dodatni świadczący o agresywności.Nie brałam Herceptyny bo mam jeszcze raka jajnika . Pozdrawiam serdecznie
  • hej Kucja daj znać, jak tam wyniki ja też mam Her dodatni, ale miałam hercię 4 lata prawie od operacji, jest ok, chyba:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat