Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • Jak wygrać z rakiem? Determinacja, wiedza i… intuicja.
    Niezwykła rozmowa z Agatą Polińską w radiowej Trójce.

    http://pospacerujzrakiem.comuf.com/wordpress/2013/11/16/jak-wygrac-z-rakiem/

    „Okazało się, że mam raka i wyniki są złe. Rak miał bardzo dużą dynamikę. To był ciężki wieczór. Siedziałam na plaży, płakałam, ale nie miałam poczucia, że umrę, tylko miałam poczucie, że przede mną spore wyzwanie (…) Powtarzałam sobie też, że zostałam zdiagnozowana. Niestety później okazało się, że było to już tzw. studium 3b, z czterech istniejących – opowiadała."
  • 10 lat temu
    słuchałam tej audycji
    jestem pod ogromnym wrazeniem
    własciwie niemozliwe stalo sie mozliwe
    ile to daje nadziei!!
  • 10 lat temu
    No już po operacji! Najgorsze to było to czekanie!!!
  • 10 lat temu
    suzy
    jak się mama czuje??
  • 10 lat temu
    suzy
    Mysle o Was i nie wiem co napisac .Wiem ,ze Wam teraz trudno i pocieszenie tu teraz nie pomoze,ale musicie byc silne i wierzyc ,ze mamie sie uda i bedzie dobrze.
  • 10 lat temu
    Dzięki dziewczyny zbieram się i jadę do szpitala.
  • 10 lat temu
    Mama już na oddziale były drobne problemy z sercem jak się okazało ale podobno wszystko już jest ok. Myślę sobie że ten stres jej to spowodował bo do tej pory nie miała żadnych problemów. Jadę do niej -zobaczymy jak dziś.
  • 10 lat temu
    Hejka!Wyobraźcie sobie dziewczynki że ja od 02.12. idę do pracy do biura!Mój prezes okazał się super i dał mi pracę na zastępstwo ale dobre i to!miał wiekszą wyrozumiałość niż głupia kadrowa!Mój syno chodzi do żłobka.Jest trochę ciężko dla mnie bo beczę codziennie!No ale tak musi być!pozdrawiam Was gorąco!
  • 10 lat temu
    Czyli są jeszcze normalni ludzie:) mimo że są szefami!
  • 10 lat temu
    We wtorek jak wszystko będzie OK to odbieram mamusie do domu:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat