Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    aniaj 29
    witaj kochana
    zakonczylas radioterapie w druga rocznice mojej operacji:)))

    tu mozna pisac o wszystkim, i to jest fajne!
    dobrze znosisz te hormony?
    bo ja tak, troche uderzeń gorąca to nic:))
  • 10 lat temu
    Rybenka hormony znosze raczej dobrze mam przedwczesne klimakterium:)zrobilam sie troche placzliwa nie wiem czy to po tych tabletkach bo wczesniej bylam bardzo dzielna.25 jade na kontrol do radiologa i onkologa po recepte na proteze doradzcie mi w jaka najlepiej proteze sie zaopatrzyc
  • 10 lat temu
    ja mialam operacje oszczedzajaca, wiec w tym nie doradze
    moja przyjaciółka psycholożka mówi, że nie można tylko ciągle być dzielnym
    trzeba dać ujscie emocjom
    popłacz, dobrze ci to zrobi

    ja też z tych dzielnych
    ale długo miałam tak, że płakałam codziennie, tak, żeby nikt nie widział, oczywiscie
  • 10 lat temu
    Czesc dziewczyny, witaj aniaj29 , ja tez mialam operacje oszczedzajaca ,wiec i ja nie pomoge. Dzisiaj juz mi lepiej i humor tez chyba lepszy , do nastepnego dola he he . Poplakalam i jest dobrze. Chyba tego potrzebowałam :)
    Rybenka troje dzieci ,to masz dla kogo żyć i jeszcze kiedys wnuki nianczyc czego Ci zycze (naprawde fajnie),ja nie mam dzieci ,ale moja siostra ma troje ,wiec mam kogo rozpieszczac i nieraz jak siostrze dopieką - blizniaczki 8 i starsza 11 lat to zabieram je hihi na jedna noc do siebie( uf tak jakby tajfun przez dom przelecial ) i to mi starcza do nastepnego razu , nawet moj kot odsypia dwa dni nalot siostrzenic.Teraz planujemy , ze beda u mnie spaly przed swietami i bedziemy razem piekly domek z piernika i juz mi cieplej na sercu. To takie fane momenty :) ja to sie rozpisuje zawsze hihi
  • 10 lat temu
    Witam nową panią!i znów to napiszę lepiej żebym Cię nie witała na tej stronie!Ja też jest po operacji!Jest oki! jednak nie mogę dźwigać na lewą rękę jak do tej pory.to oczywiste.Kończy mi się wychowawczy i myślałam że wrócę do pracy!jednak nie bo pracownicy po raku nie chcą!!!!Tak że po 01.12. jestem bezrobotna!Mam 2 letniego synka mam studia i co?D..a!Pani kadrowa powiedziała że zwolnią mnie z mojej winy bo śmiałam zachorować!!!Po prostu super!Mamy p...s..ne!Mam dość!Pa!może jutro będzie lepiej!
  • 10 lat temu
    Goya76 ja zachorowalam bedac na maciezynskim po zakonczeniu poszlam na L4 a teraz jestem na zasilku rehabilitacyjnym a potem tez mnie zwolnia bo nie bede wydajna jestem szwaczka a w tym zawodzie rece muszą byc zdrowe,zeby niezle nimi machac.Mam 34 lata dwie super cury jedna 15 lat i to ona sie mna zajela po operacji(masaze i zmiana opatrunkow az nie umialam sie nadziwic jak jej to sprawnie idzie)mlodsza skonczyla rok i to takie nasze oczko w glowie.Jak patrze na meza i moje pociechy to wiem dla kogo warto zyc ja sie nie dalam i nie dam zadnemu skorupiakowi i obym wiecej nie musiala.Dziewczyny fajne jestescie ;))
  • 10 lat temu
    maszka, ale z ciebie super ciocia!!
    cos czuje, ze najblizszy dół dopiero po Nowym Roku!!

    Goya, walcz, nie moga cie zwolnic za cos takiego chyba???????

    aniaj, przy takim wsparciu rodziny łatwiej się choruje, prawda?

    dobrego dnia dziewczyny:))

  • 10 lat temu
    Hejka babeczki :)
    Slyszalam juz wczesniej jak panie opowiadaly w czasie brania mojej chemii ,ze pracodawca prosil je zeby sie najlepiej zwolnily ,bo tak dlugo byc na zwolnieniu ,to nie moze byc (chemie mialam w zielonej gorze) . To jest straszne. Nie dosc,ze o prace ciezko ,to jeszcze zwalniaja ,bo kobietka zachorowala ,matko jedyna i co dalej ,nie dość, ze chora walczy o zycie to jeszcze traci prace. Super
  • 10 lat temu
    mnie sie to w glowie nie miesci!!
  • 10 lat temu
    To jest straszne tacy ludzie powinni być publicznie napiętnowani. To jest przedmiotowe traktowanie człowieka! Trzeba być chamem i zwykłym gnojem, aby takie rzeczy sugerować!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat