Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Witam Mam prośbę o informację jaki mają Państwo poziom WBC/leukocytów przy braniu imatynibu 400.
  • Witam Mam prośbę o informację jaki mają Państwo poziom WBC/leukocytów przy braniu imatynibu 400.
  • rafalwysocki - też biorę imatynib accord (diagnoza - grudzień 2016). Tak z ciekawości czy twoja morfologia jest już w normie ?
  • Aniu - ja przy imatynibie miałam WBC na poziomie 2,3 czasami i tak przez kilka miesięcy, potem podskoczyło około 3,7 tak też na kilka miesięcy, później już tak trochę powyżej 4 tys.
  • 7 lat temu
    Dzięki abata89.Rozumiem że w czasie oczekiwania na Poznań mieliście wizyty w Lesznie? Chodzicie co miesiąc do hematologa?
  • Ania... ja biorę imatynib i wbc mi skacze od 2,7 do 3,14
  • Witam! Muszę się pochwalić wyniki z szpiku mam dobre, i morfologie też mam dobrą trochę hemoglobin mam zaniżoną ale tym mam się nie przejmować .Lekarz powiedział że mam całkowitą remisie choroby,oczywiście imatinibum mam dalej brać :D :D :D <3 <3 <3
  • Mariola!!!! Cudownie!!!! Bardzo się cieszę!!! Oby tak już zawsze <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Mariola to świetna wiadomość :-)
  • Mariola brawo ty ☺


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat